Wanna z hydromasazem? warto?

instalacje, aranżacje, wyposażenie

Re: Wanna z hydromasazem? warto?

Postprzez maruusia » Śr 19 sie 2015 13:57

Ja mam akurat w domu prysznic z dyszami do hydromasazu. Jestem bardzo zadowolona.
maruusia

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez regon » Śr 19 sie 2015 14:16

Nie wiem czy promocja też będzie tego dotyczyła - musicie zapytac w Herbeć. Pewnie zależy jaka jest sama nazwa sprzętu, czy posiada faktycznie funkcję jacuzzi.
regon

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez kira.kowalska » Śr 26 sie 2015 14:39

a co powiecie na ten raj na ziemi http://viverto.pl/wanna_spa_villeroyandboch_sport_x_-_151,156,16816.html ? :D jeszcze troche przyoszczedzic i bedzie jak znalazl. super piekna i wypasiona, naprawde marzy mi sie kapiel w takiej ..
kira.kowalska

Postprzez zalatana » Cz 21 lip 2016 16:03

Oczywiście, ze warto!! ja odkąd wyprowadziłam się z domu, zawsze marzyłam żeby znowu mieć możliwość kąpieli w wielkiej wannie,a od niedawna właśnie marzę o wannie z hydromasażem :) Ciekawe wanny ma w ofercie Silla- śnieżnobiały akryl w połączeniu ze szkłem hartowanym wyróżniają ich wanny. Słyszałam, że są mało awaryjne i łatwo je utrzymać w czystości, co jest bardzo ważne w takich wannach. Przymierzam się do kupna wanny do 3 tysięcy i z tego, co widziałam na ich stronie, to spokojnie z takim budżetem uda mi się spełnić to marzenie.
zalatana

Postprzez Dmochov » Pt 22 lip 2016 9:25

Bardzo fajne są wanny z hydromasażem.
Oczywiście można się sprzeczać co do praktyczności i kosztów, ale moim zdaniem lepiej jest mieć taką wannę niż jej nie mieć. Bardzo fajnie takie wanny komponują się, w przestronnych łazienkach.
Oczywiście alternatywą jest prysznic z hydromasażem, ale nie jest to rozwiązanie lepsze, gdyż wanna, to jednak wyższa jakość.
Dmochov

Podziękował : 1 raz

Postprzez Kuba21 » Pt 22 lip 2016 9:28

Jak dla mnie warto przynajmniej ja bym wybrał taką wannę niż kabinę prysznicową :)

https://www.edibazzar.pl/ - sklep z bizuterią
https://www.edibazzar.pl/ - sklep z bizuterią
Kuba21

Postprzez Marlon » Pt 22 lip 2016 11:38

Pewnie, że warto :) My to teoretycznie bardziej dla żony kupiliśmy, bo ona już od dłuższego czasu chciała takiej wanny, ale wcześniej, to problemem był nawet nie tyle brak funduszy, co miejsca w domu - po przeprowadzce i remoncie, wstawiliśmy wannę z hydromasażem narożną - do tego ma jeszcze oświetlenie i radio (kupiliśmy z firmy Silla). Żona jest zachwycona, a ja przyznam, że choć wolę prysznic od kąpieli, to też sobie lubię kilka razy w miesiącu w niej poleżeć :D
Marlon

Postprzez Bob_budowniczy » N 24 lip 2016 19:27

Jeżeli chodzi o ofertę wanien z hydromasażem, to najpiękniejszą, jaką do tej pory widziałem jest bodajże wanna marki SILLA. Przeczytajcie zresztą opis producenta, który - moim zdaniem - w 100% oddaje urok tej wanny.

"Piękne i nowoczesne połączenie śnieżnobiałego akrylu wraz ze szkłem hartowanym, daje niezwykły efekt wizualny. Już od pierwszego spojrzenia
zachwyca nas jakość wykonania i szczególna dbałość o detale. Dowodzi temu, chociażby piękne wykończenie szkła stalową, chromowaną ramką,
które niespotykane jest w produktach konkurencyjnych. Wygląd wizualny, to jednak tylko jeden aspekt. Cała magia dzieje się bowiem dopiero po zanurzeniu w wodzie... Przy pomocy nowoczesnego i zaawansowanego panelu sterowania dostosuj efekty wodne jak i wizualne dokładnie pod
swoje wymagania. Do dyspozycji otrzymujesz bowiem aż 18 wspaniałych dysz (najwyższa seria bez wystających stalowych końcówek) oraz nowoczesne oświetlenie LED z możliwością zmiany kolorystyki".

Wpiszcie sobie w Google "wanna z hydromasażem Silla" i sami zobaczcie. Rewelacja!
Bob_budowniczy

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Kalina02 » So 06 sie 2016 18:29

Jestem posiadaczką takiej wanny z hydromasażem. Wybrałam markę Silla ze względu na jakość, wykończenie no i design. Wszystko do siebie pasuje i pięknie współgra. Wanny Silla mają dodatkowo dużo przydatnych funkcji (koloroterapia, ozonowanie, wbudowane radio). Uwielbiam ją :)
Kalina02

Postprzez Domest » Pn 08 sie 2016 11:42

No Ci powiem, że właśnie przeglądam te wanny wolnostojące w silla i robią wrażenie. Tyle, że u mnie troszke może być ciasno, ale może i uda się ją wcisnąć gdzieś, żeby fajnie stała, to co mi się podoba to akrylowe wykonanie co sprzyja utrzymaniu czystości i z tego co doczytałem wzmacniane dno co bez problemu daje możliwość kąpieli w dwie osoby.
Domest

Postprzez Neccia27 » Wt 09 sie 2016 0:41

Posiadam wannę tej wspomnianej marki Silla, ale o radiu to nie słyszałam jeszcze, ani tym bardziej go nie widziałam. Co prawda nie przeglądałam ich całej oferty przed zakupem i mogę się mylić, ale wydaje mi się że kogoś poniosła fantazja. Co prawda jakość wykonania wanny jest w porządku, od ponad 2 lat użytkuję i nie ma z nią najmniejszych problemów, ale żeby miała radio to na prawdę albo mają nową ofertę, albo to jakiś zupełny odjazd i absurd. Dla mnie zbyteczny gadżet do na prawdę dobrej wanny.
Neccia27

Postprzez RobertWu » Cz 08 wrz 2016 23:18

U siostry w sumie niedawno zamontowali wannę Poolspa z http://www.salonomnires.pl/ Sam byłem ciekaw jak to z nią będzie i na razie - po kilku - miesiącach wszystko jest dobrze, sama wanna jest oczywiście super, jednak hydromasaż bardziej relaksuje w porównaniu ze zwykłą kąpielą.
RobertWu

Postprzez koffi » Pt 21 paź 2016 15:50

zawsze mi sie marzyla a teraz sama sie zastanawiam czy warto
koffi

Postprzez omega » Pn 24 paź 2016 18:24

Wydaje mi się, że jest to taka zabawka, która będzie cieszyć jedynie przez pierwszy miesiąc, a potem nawet zapomnicie, że taką funkcję w ogóle macie. Także chyba lepiej postawić na klasykę i nie przepłacać.
omega

Postprzez brall » Pn 21 lis 2016 16:06

W poprzednim mieszkaniu mieliśmy wannę z hydromasażem. Moja żona się uparła i basta. Nie powiem z początku fajna zabawa, relaks i te sprawy. Po pewnym czasie jednak korzystanie z funkcji tej wanny stało się trochę nudne. Nawet małżonka jakoś tak bez większej ekscytacji fundowała sobie kolejne masaże aż w końcu stwierdziła, że chyba jej się znudziło. W domu, który niedawno wybudowaliśmy mamy wannę bez hydromasażu, ale za to narożnikową ;)
brall

Postprzez ewaboberr » Wt 31 sty 2017 2:34

Ja mam taką wannę i szczerze nie pamiętam kiedy ostatnio z niej skorzystałam, a jak się zepsula to trochę miałam problemy żeby się wykąpać. Lepiej zainwestuj w fajny system audio w łazience
The important thing is not to stop questioning.
ewaboberr

Postprzez Jen_na01 » Cz 16 lut 2017 22:00

Taka wanna jest fajna raz na jakiś czas :) więc zamiast tego można sobie iść gdzieś do jacuzzi :)
Jen_na01

Postprzez libi » Wt 21 lut 2017 0:22

Fajne, fajne. Byleby była dobrej jakości, np. Roca. Dbanie jest równie ważne. :)
libi

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez akacja » Pn 27 lut 2017 15:33

Sama zdecydowałam się na wannę z hydromasażem i muszę przyznać, że była warta każdej wydanej złotówki. Po długich dniach w pracy nie ma lepszego sposobu na relaks.
akacja

Postprzez bigdryg » Śr 05 kwi 2017 7:42

Kupować taką wannę, żeby kilka razy w roku skorzystać z masażu to trochę bezsensowne. Ja mam zwykłą dużą wannę z możliwością wzięcia prysznica i jestem zadowolony z takiego rozwiązania. Jak mam ochotę to biorę szybki prysznic a jak chcę się odprężyć to normalną kąpiel.
bigdryg

Postprzez ignas30 » Pn 15 maja 2017 21:51

Ja mam wannę z hydromasażem z RIHO i powiem szczerze, nie zamieniłbym jej na żadną inną. Może i jest minimalnie drozsza, ale pamiętajmy, że wanna to inwestycja na lata, a nie na jeden sezon. Mam model Lissette, można łatwo w wyszukiwarce odszukać.
ignas30

Postprzez femaxik » Śr 17 maja 2017 15:12

Myślę, że warto :) fajna frajda i chill.
http://www.tarsmak.pl/
femaxik

Postprzez paddingtton » Pt 07 lip 2017 10:31

Ja wiele bym dała za taką wannę. Ale zwyczajnie nie mam na nią miejsca.
paddingtton

Postprzez szpachla » Pt 07 lip 2017 10:59

Problemem takiej wanny jest to, że trzeba ją dobrze czyścić. W sensie te dysze masujące.
szpachla

Postprzez libi » Pn 31 lip 2017 20:36

paddingtton napisał(a):Ja wiele bym dała za taką wannę. Ale zwyczajnie nie mam na nią miejsca.

Takie wanny z hydro wcale nie muszą być większe. Aczkolwiek polecam nadal rezygnację z dodatkowego bajeru i kupienie sobie porządnej akrylowej wanny, która będzie sporo czasu trzymać ciepło.
libi

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Michael50 » Pn 18 wrz 2017 13:45

oj warto, wartooo! Ale sam bym się nie zdecydował, bo rachunki za wodę i prąd by mnie zjadły. W ogóle bym z niej nie wychodził... :)
Michael50

Postprzez teresa66 » Wt 24 paź 2017 1:51

Jak już kupować wannę z hydromasażem, to taką z wyższej półki, żeby faktycznie mogła trochę posłużyć. Wybrałam z mężem wannę Daphne z serii Thermae Line firmy Riho, bardzo dobrze się sprawdza, do tego jest bardzo elegancka, pasuje do naszej łazienki idealnie. Ona jest wykonana z akrylu, ma długą gwarancję.
teresa66

Postprzez UllaUlla » Pn 13 lis 2017 11:03

Moim zdaniem śmiało można się na nią zdecydować
UllaUlla

Postprzez Ustskel » So 24 lut 2018 21:13

Przyjemnie korzysta się z takiej wanny. Polecam oczywiście.
Ustskel

Postprzez jedrzej1 » N 25 lut 2018 12:54

Warto jeśli masz czas i chęci używasz wanny co najmniej kilka razy w tygodniu. Pozdrawiam
jedrzej1

Postprzez Moganda » Cz 21 cze 2018 13:10

Według mnie lepszym rozwiązaniem jest prysznic z kabiną typu walk in z dobry zestawem podtynkowym i deszczownicą. Testuje to u siebie od dwóch lat i nie zamieniłabym na nic innego, deszczownicę mam stąd kludi.com/pl/produkty/zestawy-natryskowe/
Moganda

Postprzez szpachla » Cz 12 lip 2018 8:52

Moim zdaniem nie warto. Czyszczenie dysz jest kosztowne.
szpachla

Poprzednia strona

Powrót do Juz mieszkam