Sofa do salonu

instalacje, aranżacje, wyposażenie

Re: Sofa do salonu

Postprzez Tymoteusz1 » Śr 23 wrz 2015 9:50

Wiele zależy też od tego, na ile możemy sobie pozwolić przy meblowaniu salonu. Ja aktualnie zastanawiam się nad kompletem z http://artstylmodern.pl/ Jest to wydatek, ale myślę, że się opłaca. Sprawdziłem na sobie, że czasem lepiej zainwestować trochę więcej i mieć pewność, że meble wytrzymają w świetnym stanie o wiele dłużej.
Tymoteusz1

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Klin » Śr 23 wrz 2015 20:55

Tez szukam sofy do salonu, ale zależałoby mi na czymś uniwersalny, i prosty. Ktoś mógłby cos polecić?
Klin

Postprzez kfcSO » Cz 24 wrz 2015 10:46

Taki ogromny wybór jest w różnych sklepach internetowych i stacjonarnych... Wystarczy poszukać. Do tego nie wiemy ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na sofę.
kfcSO

Postprzez anila » Wt 20 paź 2015 14:55

Ja bardzo polecam sofę z meblomoda.pl
Posiadam i jest genialna. Przede wszystkim bardzo wygodna i komfortowa. Żadnych wgnieceń i zarwanych miejsc. Super.
anila

Postprzez Yeasure » So 02 kwi 2016 16:55

A ile, Waszym zdaniem, jest rozsądnie wydać na porządny narożnik do salonu? Ile Wy zapłaciliście za swoje sofy? Ja chcę na to przeznaczyć maksymalnie 2k zł. Uda mi się znaleźć coś dobrze wykonanego?
Yeasure

Postprzez archik » Pt 08 kwi 2016 12:03

Wszystko zależy z jakiego materialu, wiadomo że skóra będzie droższa ;) ale optymalna cena to do 2tys.
[url=http://www.wentylacja.biz/artykuly,65404,1,Swieze_powietrze_w_cenie_czyli_jak_zdrowo_zyc_w_nowoczesnym_budownictwie]świeże powietrze w cenie, czyli jak zdrowo żyć w nowoczesnym budownictwie[/url]
archik

Postprzez Super Sofa » Śr 20 lip 2016 13:28

Wybierając meble zwracamy uwagę przede wszystkim na ich jakość, ponieważ wysoki poziom wykonania wpływa na komfort codziennego użytkowania. Kolejnym ważnym elementem jest wygląd i funkcjonalność. W naszej ofercie posiadamy tapicerowane łóżka, narożniki, sofy oraz komplety wypoczynkowe. Duży wybór modeli oraz wariantów kolorystycznych, dostępnych w naszym sklepie http://www.super-sofa.pl/kategoria/sofy , z pewnością pozwoli znaleźć meble dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Obrazek

Obrazek
Super Sofa

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Aleks21 » Cz 21 lip 2016 10:44

Ja bym wybrała tą białą sofę ona była chyba pod 3 linkiem :)
https://aluramy.pl/ - ramki na zamówienie
Aleks21

Postprzez gos_ek » Cz 28 lip 2016 14:37

A może jakieś mniej codzienne rozwiązania? Ciekawa forma, oryginalny kolor, kształt? Jeżeli wnętrze jest zaaranżowane w miarę minimalistycznie to myślę, że taka żółta sofa w połączeniu z dodatkami w szarościach, bieli i czerni będzie się prezentowała bardzo dobrze. Nie chodzi mi nawet konkretnie o ten model i kolor. Podaję ją jako przykład
Załączniki
gos_ek

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez gnomal » Cz 04 sie 2016 10:34

Sofa do 2 tysięcy? No coś tam już można za to kupić, ale raczej nie z wyższej półki. Moja poprzednia sofa z ikei tyle kosztowała i po roku zdążyła się porządnie zmechacić. Wiadomo że nie zawsze nas stać na droższe rozwiązania, ale jeżeli pieniędze nie są aż takim problemem, lepiej postawić na coś wyższej jakości
gnomal

Postprzez lolka » Pt 05 sie 2016 13:26

to nie jest z drugiej strony tak że nie kupisz dobrej jakościowo sofy za 2 tysiące. Dla przykładu mogę Ci podać kilka propozycji z www.sfmeble.pl - to sklep importujący meble zza granicy, wcale nie najtańszy ale jednak udało się znaleźć trochę tańsze kanapy

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wszystkie poniżej 2 tysięcy, a ta ostatnia nawet przeceniona z niecałych 4. Warto szukać różnych okazji bo można trafić taniej coś ciekawszego
lolka

Postprzez Ala21 » Wt 16 sie 2016 13:02

Wydaje mi się że najlepiej będzie pasowała ta biała sofa ale to zależy od gustu ponieważ czarna też możne być :)

Postprzez pannajoanna » Wt 23 sie 2016 19:07

Biała sofa będzie się brudzić w takim tempie, że szybko pożałuje się tej decyzji... Sofy białej nie miałam, ale fotel z białym obiciem. Nawet pranie go już potem nie pomagało.
Ja bym nie generalizowała, za ile można kupić dobry mebel. Cena nie zawsze idzie w parze z jakością. Np. moja szwagierka kupiła narożnik na zamówienie, niby full wypas. Zapłacili prawie 4(!) tysiące. Byłam, zobaczyłam, nic specjalnego. Ja miałam w planach zakup narożnika, ale w końcu stanęło na sofie Primadonna 3. Kupiłam ją w http://kdcmeble.com, za połowę tego, co wydała szwagierka. Wygląda o niebo lepiej, i materiały i wykonanie. Zamówiłam wcześniej próbnik, więc mogłam "dotknąć" tkaniny jaką będzie pokryta.
Czasem lepiej dobrze poszukać niż przepłacać.
pannajoanna

Postprzez Lena38 » Pt 23 wrz 2016 8:23

Oj nie żartujcie, że nie da się kupić porządnej sofy za 2 tys. ja kupiłam wspaniałą na http://olamebluje.pl/137-sofy i jestem bardzo zadowolona, świetnie się sprawuje. Trzeba zwrócić uwagę jaka jest jakość i z czego ją zrobiono. Moim zdaniem tańsze nie oznacza gorsze, wręcz przeciwnie czasami tańszy mebel jest nawet lepszy od tych bardzo drogich, wystarczy tylko poszukać i poczytać.
Lena38

Postprzez petra » Wt 24 sty 2017 14:07

Duży wybór eleganckich kanap masz w rzeszowskim salonie meblowym MEBLO DOM II, mi bardzo się podobają ich meble, a do tego mają wśród znajomych bardzo dobre opinie. Gdybyś chciała zajrzeć to jest to ten salon na Armii Krajowej 24, niedaleko galerii wnętrz Dexa.
petra

Podziękował : 1 raz

Postprzez krzysztol » N 12 lut 2017 1:15

Klin napisał(a):Tez szukam sofy do salonu, ale zależałoby mi na czymś uniwersalny, i prosty. Ktoś mógłby cos polecić?

A może taka: http://meblefox.com/glowna/54-federica-190-sofa-w-stylu-prowansalskim.html? Bardzo klasyczna i uniwersalna. My mamy taką samą tylko niebieską i jestesmy bardzo zadowoleni. Ogólnie mamy jeszcze dwa fotele zamawiane od Meble Fox i ich jakość jest zadziwiająca. Na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach :p
krzysztol

Postprzez nilka280 » Pn 13 lut 2017 14:15

Podoba mi się styl skandynawski ale u kogoś. My akurat jesteśmy na etapie urządzania naszego mieszkania, ale meble staramy się dobierać tak aby nawet w razie jakichkolwiek zmian pasowały nam. Krótko mówiąc kupujemy w Meble Hot bo mają duży wybór o takim uniwersalnym, ponadczasowym wyglądzie, a i ta jakość i cena też się jednak liczy i to nawet bardzo. Co zaś sie tyczy kanapy to mamy rozkładaną Tunis w szarym kolorze i jest wspaniałym tłem do kontrastujących dodatków.
nilka280

Postprzez akacja » Wt 14 lut 2017 16:42

Bez problemu myślę, że uda się znaleźć kanapę do salonu za dwa tysiace złotych. Sama mam taką i trzyma się już wiele lat :)
akacja

Postprzez Jen_na01 » Cz 16 lut 2017 21:59

U siebie mam szarą sofę z mięciutkiego, lekko puszystego materiału i jest mega przytulna :)
Jen_na01

Postprzez oski » N 26 lut 2017 0:39

a sprawdzałeś może ofertę tego producenta? http://kdcmeble.com ponieważ moi rodzice zamówili u nich sofę oraz jakieś dodatki (krzesła i coś jeszcze) i muszę przyznać, żę nie ma się do czego przyczepić, ponieważ wszystko było tanie w porównaniu z innymi sklepami a i całkiem przyjemnie wyglądają ich meble. sam zastanawiam się czy jak będe wymieniać meble to nie zdecydować się na zakupy u nich
oski

Postprzez sumcza » Wt 28 lut 2017 17:41

Miałem piękną sofe, aczkolwiek pies trochę ja pogryzł i podrapał. Zadzwoniłem do tapicera i zrobił coś na prawdę pięknego i to się opłacalo.
http://www.justart.pl/pl/drzwi,21,1.lhtm
sumcza

Postprzez ana_bullfinch » Cz 02 mar 2017 1:01

A co Waszym zdaniem lepsze o dużego salonu - sofa+fotel czy narożnik? Sama nie mogę się zdecydować, narzeczony jest za pierwszym rozwiązaniem i początkowo też byłam, ale znalazłam narożnik, który bardzo mi się podoba http://homlando.com/naroznik-kapri,3082.html i trudno mi teraz z niego zrezygnować :|
ana_bullfinch

Postprzez paddingtton » Pn 24 kwi 2017 12:51

Ja postawiłam na prostą, szarą kanapę. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie.
paddingtton

Postprzez szpachla » Pt 07 lip 2017 10:53

lolka napisał(a):to nie jest z drugiej strony tak że nie kupisz dobrej jakościowo sofy za 2 tysiące. Dla przykładu mogę Ci podać kilka propozycji z [zaloguj się aby zobaczyć linki] - to sklep importujący meble zza granicy, wcale nie najtańszy ale jednak udało się znaleźć trochę tańsze kanapy

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wszystkie poniżej 2 tysięcy, a ta ostatnia nawet przeceniona z niecałych 4. Warto szukać różnych okazji bo można trafić taniej coś ciekawszego

Bardzo podoba mi się ta pierwsza sofa. Szkoda, że tak mało osób może na niej usiąść.
szpachla

Postprzez Ustskel » So 24 lut 2018 21:15

Jestem zwolennikiem tapicerowanych mebli. Polecam sofę lumia od lanomeble.pl Bardzo praktyczna, na nóżkach dzięki czemu bez problemu można dostać się tam odkurzaczem, wygodne oparcie na plecy i podłokietniki.
Ustskel

Postprzez aniiaakow » Pn 14 sty 2019 11:48

Jeżeli chodzi o białą sofę, to ja polecam np. taki model Obrazek od Scandicsofa.pl
aniiaakow

Postprzez paddingtton » Śr 16 sty 2019 10:27

Biała sofa jest dość niepraktyczna. Ja bym się na nią nie zdecydowała.
paddingtton

Postprzez Lena38 » Śr 23 sty 2019 12:33

No oczom wprost nie wierzę, przecież to ta sam sofa, którą niedawno kupiliśmy właśnie na scandicsofa.pl. Piekny i wygodny mebel, a co do tej kolorystyki to tez mieliśmy obawy, wiadomo, białe szybko się brudzi. Jednak wiecie co warto jest zaczerpnąć wiadomości jaki jest to materiał na meblu, a tu jest naprawdę dobra jakościowo włoska tkanina, która świetnie się czyści. Ja bynajmniej z nią żadnego problemu nie mam i bardzo się cieszę, że ją mamy.
Lena38

Postprzez paddingtton » Pt 24 maja 2019 8:07

Mi się bardzo spodobała ta żółta sofa. Ale nie jest zbyt duża i co za tym idzie - praktyczna.
paddingtton

Postprzez petra » Wt 28 maja 2019 9:01

A jaka sofa pasuje do salonu otwartego na oranżerią czy raczej ogród zimowy? Bo jednak będzie w nim dużo kwiatów i obawiam się. że może zostać pobrudzony zwykły materiał.
petra

Podziękował : 1 raz

Poprzednia strona

Powrót do Juz mieszkam