Remonty Warszawa

Poszukiwania, opinie, komentarze.

Remonty Warszawa

Postprzez kuleczka » So 05 sty 2013 22:05

EKO-TECH Serwis Szymon Jaskulski oferuje duży zakres robót remontowo-budowlanych. Naszą cechą jest solidność oraz szybka realizacja każdego zlecenia.

Jesteśmy firmą działającą na rynku już od wielu lat i mamy swej załodze tylko sprawdzonych fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Zawsze udzielamy gwarancji na wykonane usługi i dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym.

Do pracy używamy materiałów własnych lub powierzonych oraz doradzamy klientom w każdej kwestii od remontu pomieszczeń, poprzez dobór odpowiednich materiałów, itp.

Działamy na terenie Warszawy oraz jej okolic. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www [zaloguj się aby zobaczyć linki] i do kontaktu telefonicznego 792 009 406.
kuleczka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Remonty Warszawa

Postprzez kuleczka » Śr 27 mar 2013 23:15

A jak będziecie szukać elektryka we Wrocławiu to warto zapoznać się z tą ofertą
kuleczka

Postprzez marty » Cz 02 maja 2013 14:59

Jeśli chodzi o elektryków to z Warszawy polecam ELEKTRO-KOM - [zaloguj się aby zobaczyć linki]
marty

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez jacusiek » Cz 02 maja 2013 15:30

Z Łodzi polecam tego elektryka -zobacz
jacusiek

Postprzez joannapod » Pt 28 cze 2013 17:21

Jako wykonawcę kompleksowych prac remontowych polecam firmę Remontystolica Artur Zapała. Do zleconych prac podchodzą profesjonalnie, przygotowują bezpłatnie wycenę prac oraz wizualizacje kuchni i łazienki gratis. Sami zajmują się organizacją transportu materiałów budowlanych do mieszkania, więc moja rola sprowadzała się tylko do ich wyboru. Bardzo i to odpowiadało, bo pracuję do późnych godzin. Wykonują także meble na wymiar, co także stanowi duży plus. Jeśli zlecicie im remont wraz z wykonaniem mebli możecie liczyć na korzystne rabaty. Polecam. tel. 606286792, [zaloguj się aby zobaczyć linki]
joannapod

Postprzez finko » Pn 22 lip 2013 9:36

Jak ktoś z Was jest na etapie wykończania domu, to polecam [zaloguj się aby zobaczyć linki] . Sam korzystałem w ubiegłym miesiącu z jego usług i naprawdę mają dobre ceny i szybko działają. Jeśli ktoś ma pytania to zapraszam na priv.
finko

Postprzez magdalenaaa » Wt 06 sie 2013 12:43

To ja szczerze polecam firmę: [zaloguj się aby zobaczyć linki]
Są na prawdę solidni, dotrzymują terminów do tego całkiem przyzwoite ceny. Mają też wiele fajnych pomysłów. Jestem bardzo zadowolona.
magdalenaaa

Postprzez marekhg » Śr 07 sie 2013 12:07

Polecam tak jak wyzej Pan.

Postprzez Jarass » Cz 29 sie 2013 21:08

Ja w Warszawie polecę usługi remontowe [zaloguj się aby zobaczyć linki] sprawdzeni fachowcy dla których misją jest rzetelne wykonanie swojej pracy. Polecam!
Jarass

Postprzez listek » N 22 wrz 2013 0:15

Ja mogę polecić bardzo dobrą firmę remontowo - budowlaną, są co prawda z Lublina ale odległość dla nich to nie problem. BDSystem.pl bo o nich mowa to jak dla mnie najlepsza firma oferująca kompleksowe wykończenie wnętrz i remonty Lublin. Zajmą się wszystkim od projektu do całkowitego wykonania.
listek

Postprzez koli9 » So 28 wrz 2013 18:15

słyszałem o tej firmie ,są świetnymi fachowcami :)
koli9

Postprzez krolendrju » Cz 03 paź 2013 20:19

ciekawa firma :)
krolendrju

Postprzez greenlove1 » Pt 25 paź 2013 20:29

Jeśli szukacie ekipy remontowej, chcecie coś sprzedać bądź kupić polecam tę stronę [zaloguj się aby zobaczyć linki]
greenlove1

Postprzez miki53 » N 27 paź 2013 13:22

Witam
Również polecam stronkę [zaloguj się aby zobaczyć linki] Znajdziecie tam wszystko od oferty domów, mieszkań po usługi związane z remontem czy też wykonawstwem konkretnej i interesującej was rzeczy. Także jest szeroka oferta zróżnicowanych przedmiotów w wielu kategoriach.
miki53

Postprzez regon » Cz 13 lut 2014 16:44

Jeśli remont i usuwanie gruzu to oni - [zaloguj się aby zobaczyć linki]
Cecha rzadko spotykana w tej branży - wszystko zostało wykonane w 100% w terminie!
regon

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez MajaLa » Wt 18 lut 2014 18:11

Ja w Szczecinie mam zaufaną firmę zajmującą się elektroinstalatorstwem i pomiarami energii elektrycznej. [zaloguj się aby zobaczyć linki] zajmuje się i montowaniem instalacji w nowych domach i konserwacją, i naprawami. Prowadzą pogotowie energetyczne. Zajmują się również instalacjami oświetleniowymi, alarmowymi i innymi. Nie dość, że fachowcy, to jeszcze rzetelni i terminowi. Polecam.
MajaLa

Postprzez regon » Pt 05 gru 2014 14:46

Firma nazywa się Trzymamy Poziom, nam robili generalny remont - wszystko poza oknami i kaloryferami. Na pewno wrażenie robi fakt, że to jest już firma z innej epoki. Nie klienta poczeka, mam go w d.... Tylko faktycznie ustalenia są ustaleniami. Pokazują wcześniej realizacje, podpisują umowę, mają normalne stawki. A już zdecydowanie najważniejsze było dla mnie to, że całość wykonano w terminie, jak mieli wejść, tak weszli i wszystko wykonali z założeniami.
regon

Postprzez Wisienka » Pn 08 gru 2014 21:03

Robili wam gipsówkę? Tutaj też wszystko ok? Mamy do zrobienia całe mieszkanie. Przyznaję, że firmy potrafią zniechęcić samą rozmową telefoniczną. Mam wrażenie, że niektórzy zatrzymali się na etapie lat 80. Ktoś pracuje w branży? Jak rozpoznać, że firma podchodzi d
Wisienka

Postprzez Wisienka » Pn 08 gru 2014 21:05

Robili wam gipsówkę? Tutaj też wszystko ok? Mamy do zrobienia całe mieszkanie. Przyznaję, że firmy potrafią zniechęcić samą rozmową telefoniczną. Mam wrażenie, że niektórzy zatrzymali się na etapie lat 80. Ktoś pracuje w branży? Jak rozpoznać, że firma podchodzi do tematu na poważnie?
Wisienka

Postprzez regon » Wt 09 gru 2014 14:54

Gipsówkę również, później malowanie, w zasadzie robili prawie wszystko. Najlepiej umów się na termin to ci może pokażą jakąś robotę, którą aktualnie realizują. Tak najłatwiej ocenić, my też tak sprawdzaliśmy. Jeśli firma nie chce pokazać chociaż fotek swoich realizacji to wiadomo, że coś jest nie tak. No i terminowość... Dogadaj się na termin, takie suche gadanie nie ma sensu.
regon

Postprzez Wisienka » Cz 11 gru 2014 17:53

Dzięki. Mam wstępną rezerwację za 2 tygodnie, a w piątek mam zobaczyć efekty ich pracy. Mają robotę w biurowcu, którą kończą.
Najistotniejsze, żeby weszli faktycznie w zakładanym terminie bo szczerze mówiąc to mam już serdecznie dosyć tych wszystkich fachowców, który mają nas...
Ale w sumie to oryginalne podejście do biznesu ;-)
Wisienka

Postprzez SIA » Wt 16 gru 2014 11:10

Ja z kolei korzystałem ostatnio z usług firmy remontowej www.prbrembud.pl. Jestem bardzo zadowolony, wszystko poszlo sprawnie, bez obsuwy. Nowoczesna solidna ekipa, zdecydowanie nie w stylu lat 80.
SIA

Postprzez regon » Pn 29 gru 2014 14:44

Wisienka - podpisaliście umowę z Trzymamy Poziom? Wiesz, że chodziło o nich - [zaloguj się aby zobaczyć linki]
Zaczęli coś? Pisałaś o 2 tygodniach, a przecież teraz były święta - robili w ogóle cokolwiek?
regon

Postprzez Wisienka » Wt 30 gru 2014 23:38

Tak, podpisaliśmy, prace już trwają. Oni normalnie pracowali również w terminach przed świętami, pracują też przed nowym rokiem.
Wszystko mamy na papierze. Jak na razie całość jest realizowana bardzo sprawnie i jeśli dalej tak będzie to powinni skończyć przed założonym terminem.
Wisienka

Postprzez regon » Pt 02 sty 2015 14:49

Pozytywnie, bo większość budowlańców sobie w tym okresie robi wolne - to jest słabe. Firma sprawdzona, ale mimo wszystko kontroluj wykonanie. Zakładam, że wszystko będzie wykonane zgodnie z zamówieniem, ale mimo wszystko polecam pilnowanie realizacji.
regon

Postprzez SIA » Wt 17 lut 2015 16:40

A jak to się cenowo przedstawia? Dużo sobie liczą?
SIA

Postprzez Marynata » Pt 20 lut 2015 20:19

Chyba każdego budowlańca trzeba pilnować przy robocie. Nie, żeby mu stać nad karkiem i patrzeć na ręce. Ale pilnować postępu robót i tego, jak zostały wykonane. Z drugiej strony, sądzę, że Ci prawdziwi fachowcy mają zawalone treminy i przykładają się do pracy, bo wiedzą, że od pozytywnej o nich opinii zależy ich grafk prac :)
Marynata

Postprzez Filipka » Śr 18 lis 2015 18:53

Remont to ciężko orzech do zgryzienia. Miesiąc temu przerabialiśmy remont całego mieszkania. Było przy tym mnóstwo kurzu i gruzu. Gruz wywiózł Pewex, kurzem zajęliśmy się my. Na szczęście jest już po remoncie, a mieszkanie wygląda ładnie.
Filipka

Postprzez namdu » Wt 22 mar 2016 11:22

Genialna firma zajmująca się hydroizolacją, renowacją betonu, szczelin, szamb -> [zaloguj się aby zobaczyć linki] . Warto zainwestować w tego typu rzeczy, żeby wreszcie pozbyć się wilgoci z domu ;)
namdu

Postprzez halflife » Pt 16 cze 2017 10:46

Ja korzystałem do tej pory z usług firmy Complete Home w kwestii jakichkolwiek prac remontowych czy wykończeniowych. Jeżeli ktoś szuka firmy oferującej naprawdę dobrą jakość realizacji to ta jest naprawdę godna polecenia. Jak na jakość jaką oferują ceny są moim zdaniem bardzo przystępne.
halflife

Postprzez kaktus8 » Pn 14 sty 2019 0:15

Przy remontach biur warto zdecydować się na realizację fit out. Jest to naprawdę ciekawe rozwiązanie, które pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze. Poza tym nie trzeba szukać wielu firm. Jedna załatwia praktycznie wszystko. Tego typu realizacje oferuje między innymi firma TotalSec z Warszawy.
kaktus8

Powrót do Firmy wykonawcze w Twoim regionie