Realizacje aranżacji wnętrz domów, wykończenia Kraków okol.

Poszukiwania, opinie, komentarze.

Realizacje aranżacji wnętrz domów, wykończenia Kraków okol.

Postprzez karolM » So 05 sty 2013 10:12

Budowa domu już za mną. Wszyscy wiemy, że samo wybudowanie to nie wszystko. Trzeba dom jeszcze wykończyć. A przy okazji samemu się nie wykończyć :P
Zmagałem się z tematem rok temu. Teraz już upajam się pięknem domowego ogniska.
Piszę, bo lepiej iść sprawdzonym tropem niż szukać po omacku, a zaglądają tutaj osoby, którzy budowę mają przed sobą lub są w trakcie.
Przed zabraniem się do tematu zacząłem szukać: fliziarza, tynkarza, parkieciarza, stolarza, gościa od schodów..... i jest ich tam tyle.... Zgubiłem się w pewnym momencie. W trakcie poszukiwań trafiłem na firmę, która zajmuje się realizacją wnętrz, aranżacją domów. Firma nazywa się [zaloguj się aby zobaczyć linki] .
Okazało się, że od samego początku do końca wszystko koordynują, zamawiają poszczególne firmy, zamawiają materiały, dowożą...Oczywiście wszystko w porozumieniu ze mną.

Miałem wątpliwości co do współpracy z architektem wnętrz, który całość nadzoruje, bo przecież to dodatkowy koszt i jak na cały dom to troszkę kosztuję. Byłem już po rozmowach z kilkoma firmami typu fliziarz.... Z Valent dostałem pełny kosztorys. I jak sobie dodałem te małe firmy typu fliziarz, a każdy mnie uprzedzał, że kolejny będzie przychodził i po poprzedniku poprawiał lub namawiał na zmianę, trzeba ich wszystkich ogarnąć..... głowa mnie rozbolała. Z wstępnych obliczeń mi wyszło, że jak zamówię kompleksowy remont z aranżacją, to taniej mi wyjdzie jak będę sam poszczególnych fachowców wybierać + ew. problemy i mnóstwo czasu.

Z Valentem sprawa jest prosta, oni całość ogarniają, poszczególni podwykonawcy kompleksowo wykonują swoje prace.
A co do ceny za aranżację: po pierwsze: w życiu nie miał bym tak ładnie urządzonego domu, na pewno w wielu miejscach bym przepłacił, stracił bym mnóstwo czasu na pilnowanie budowy i ustalaniu wszystkich rzeczy po kolei. Więc płacąc dodatkowo [zaloguj się aby zobaczyć linki] i tak taniej mnie wyszło niż robił bym wszystko sam.
Skąd wiem, kolega równolegle był w tej samej budowlanej sytuacji. Postanowił, że będzie siedział na budowie, sam pilnował i jeździł po sklepach, woził materiały.... Dom podobnej wielkości. Okazało się, ze w sumie wydał jakieś 30% więcej kasy niż ja.

Więc dla tych, którzy mają stan surowy czy deweloperski, dla wszystkich "ja sam" polecam zastanowić się, czy nie skoda życia.
Dla przekonanych i zdecydowanych podaję kontakt do sprawdzonej już firmy w Krakowie, robią również po za Krakowem: [zaloguj się aby zobaczyć linki]

Szczęśliwy mieszkaniec swojego własnego pięknie urządzonego domu.
karolM

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Realizacje aranżacji wnętrz domów, wykończenia Kraków ok

Postprzez konoppnicka » Wt 17 gru 2013 15:34

No to gratuluję.

Za ten post autor konoppnicka otrzymał podziękowanie od
karolM(So 10 lut 2018 16:38)
Ocena:11.11%

konoppnicka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Patka » Śr 18 gru 2013 15:38

Znacie jeszcze jakieś dobre firmy zajmujące się wykończeniem i aranżacją wnętrz?
Patka

Postprzez damapik » Śr 18 gru 2013 18:23

W Krakowie jest bardzo dużo tego typu firm. Zajrzyj sobie pod ten link [zaloguj się aby zobaczyć linki]
Obecnie w Krakowie ale nie tylko jest duże zapotrzebowanie na tego typu usługi. Pod powyższym linkiem znajdziesz listę firm specjalizujących się w aranżacji i dekorowaniu wnętrz. Przy wielu znajdziecie opinie i referencje firm i osób które korzystały z ich usług. Zostały one zweryfikowane, więc można im zaufać...
damapik

Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez zax454 » Cz 04 wrz 2014 10:28

W Krakowie remontami i wykończeniami zajmuje się jeszcze ekipa - [zaloguj się aby zobaczyć linki] . Ceny mają przystępne i potrafią dobrze zrealizować wyznaczone zadania przez klienta.
zax454

Postprzez aga332 » Pn 20 kwi 2015 20:39

Właśnie rozglądam się za taką firmą, muszę do nich zadzwonić i się umówić.
aga332

Postprzez Kam9999 » Wt 26 cze 2018 11:56

Wybraliśmy firmę wykończeniową Perfect Construction, bo: 1. Informacje konkretne 2. Ekipa oddająca miła 3. Wszystko na czas 4. Mieszkanie nawet ładniejsze niż na wizualizacji.
Kam9999

Postprzez restauratorkass » Pt 29 cze 2018 13:57

serdecznie polecam Perfect Construction, co prawda oni działają na pomorzu ale są niezawodni.... profesjonaliści!
restauratorkass

Powrót do Firmy wykonawcze w Twoim regionie