Projektowanie i aranżacja wnętrz

Poszukiwania, opinie, komentarze.

Projektowanie i aranżacja wnętrz

Postprzez aga2244 » Śr 01 maja 2013 12:33

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę ANNA INTERIORS z Łodzi. Firma wykonała aranżacje mojego mieszkania. Polecam, bo wg. mnie to fachowcy. Dotrzymują terminów. [zaloguj się aby zobaczyć linki]
aga2244

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Projektowanie i aranżacja wnętrz

Postprzez Maykell » Pn 10 cze 2013 13:18

Oferta i portfolio wyglądają ciekawie.

Ja w Warszawie korzystałem z usług tej firmy - [zaloguj się aby zobaczyć linki] - i też niczego nie mógłbym się przyczepić nawet jakbym chciał.
„Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. Wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia.”
Maykell

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez intro » Pt 14 cze 2013 14:42

aga2244 napisał(a):Z czystym sumieniem mogę polecić firmę ANNA INTERIORS z Łodzi. Firma wykonała aranżacje mojego mieszkania. Polecam, bo wg. mnie to fachowcy. Dotrzymują terminów. [zaloguj się aby zobaczyć linki]

Byłem na ich stronce. Mają ciekawe, niebanalne pomysły.
intro

Postprzez fajnakarolcia » Śr 27 lis 2013 11:44

Witam,

wnętrza to moja specjalność:) pozdrawiam
Ostatnio edytowano Wt 25 lut 2014 11:11 przez fajnakarolcia, łącznie edytowano 1 raz
fajnakarolcia

Postprzez finko » Cz 28 lis 2013 13:55

Możesz spróbować też samemu zaprojektować to nie jest takie trudne. Musisz mieć tylko podstawowe umiejętności plus program. Jest taka strona, nazywa się [zaloguj się aby zobaczyć linki] i mają dobre kursy/videotutoriale z lektorem. Poza tym mają dobre kursy z photoshopa. Są konkrety i to mi się podoba, ale nie będę tutaj zachwalał. Sam zobacz sobie co i jak.
finko

Postprzez Nekila » N 15 gru 2013 13:13

Dużo dodatków do aranżacji widziałam na [zaloguj się aby zobaczyć linki] . Z ciekawych rzeczy są tam bardzo ładne klasyczne fotografie oprawione na ścianę, czy zegary. Można coś dobrać w zależności od stylu pomieszczenia.
Nekila

Postprzez Marynata » Cz 30 sty 2014 15:41

A ja myślę, że obca osoba nigdy nie zrozumie tego, co nam w duszy gra. Dlatego biuro projektowe jest fajne, żeby pomóc znaleźć fajne pomysły, żeby narzucić pewną ciągłość i nadzorować lub uzupełniać pomysły inwestora, który będzie z wnętrz korzystał i w nich mieszkał. Dom ma pokazywać nasze wnętrze, można powiedzieć "pokaż mi jak mieszkasz, a ja Ci powiem kim jesteś." I to właściciel domu czy mieszkania musi odwalić największą robotę przy urządzaniu, posiłkując się tylko biurem, bo jeśli to biuro zrobi za niego, to wnętrze będzie ładne, ciekawe ale martwe...
Marynata

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez MajaLa » Cz 11 wrz 2014 14:24

Ja sądzę, że można spróbować samodzielnie, chociaż ja, mimo, że obejrzałam tysiące aranżacji, to nie umiałam podjąć konkretnej decyzji... Musiałam poprosić o pomoc kompetentną osobę, bo za dużo rzeczy z różnych bajek mi się podobało, co groziło totalnym bałaganem wizualnym. No i wielu przypadkach plan aranżacji musi być gotowy, żeby wiedzieć, gdzie elektryk ma zrobić gniazdka, itp. Największy problem miałam zaś z podłogą i wyborem, co ma się na niej znajdować. Ostatecznie w korytarzu zdecydowałam się na gres, natomiast salon, kuchnia i sypialnie - drewno. Zastanawiałam się też nad drewnem w łazience, ale ... odrzuciłam pomysł ze względu na problematyczność i sprzeczne opinie na forach dotyczące zachowania drewna w łazience.
Obrazek
Obrazek
MajaLa

Podziękował : 1 raz

Postprzez Marynata » Pt 10 paź 2014 20:03

Niby tak, ale projektowanie własnego wnętrza to może być świetna zabawa. Dobór odpowiednich materiałów, kolorów, drzwi, okien , mebli. Ja raczej nie chciałabym, żeby pomagał mi w tym obcy człowiek.
Marynata

Postprzez lipo » Wt 21 paź 2014 19:01

jeśli ktoś szuka solidnego wykonawcy, to może poszukac odpowiedniej firmy w specjalistycznych katalogach np. archiweb. pl/, ewentualnie można zawsze zdecydować się na kogoś z polecenia, ale wiadomo, że z tym już różnie bywa
lipo

Postprzez Architekt » Śr 22 paź 2014 16:17

Marynata napisał(a):Niby tak, ale projektowanie własnego wnętrza to może być świetna zabawa. Dobór odpowiednich materiałów, kolorów, drzwi, okien , mebli. Ja raczej nie chciałabym, żeby pomagał mi w tym obcy człowiek.

Z pewnością musi być współpraca miedzy projektantem i inwestorem. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowania we wnętrzu, stworzonym przez osobę, która nie zna preferencji estetycznych i stylu życia użytkownika mieszkania. Spojrzenie kogoś z zewnątrz, a dodatkowo obeznanego z tematem (technologie, optymalne rozwiązania, materiały, meble, gadżety...) może zaskoczyć nawet osoby bardzo pewne swoich możliwości w zakresie zaaranżowania najlepszej dla siebie przestrzeni.
Architekt
Ekspert

Obrazy: 361
Podziękował : 217 razy
Otrzymał podziękowań: 532 razy

Postprzez aceton » Pt 24 paź 2014 9:10

finko napisał(a):Możesz spróbować też samemu zaprojektować to nie jest takie trudne. Musisz mieć tylko podstawowe umiejętności plus program. Jest taka strona, nazywa się CGwisdom i mają dobre kursy/videotutoriale z lektorem. Poza tym mają dobre kursy z photoshopa. Są konkrety i to mi się podoba, ale nie będę tutaj zachwalał. Sam zobacz sobie co i jak.

Ja sam robię czasem takie projekty w photoshopie. Bardzo ułatwia to pracę :) no i moim ulubionym programem jest photoshop - pamiętam moje pierwsze kroki z tym programem :) z pomocą przyszedł mi wtedy kurs grafiki z http://strefakursow.pl/kursy/grafika_dtp.html . Według mnie ciekawy sposób na naukę taki kurs na komputerze.
aceton

Postprzez aceton » Pt 24 paź 2014 9:18

A zapomniałbym do takich wizualizacji 3D to możesz użyć również [zaloguj się aby zobaczyć linki] miłego projektowania :)
aceton

Postprzez pola345 » N 25 paź 2015 21:43

U nas prace wykonywała firma www.manufakturahome.pl z Warszawy . Spisali się solidnie , kiedy tego potrzebowaliśmy doradzili nam w sprawie przebiegu kolejnych prac. Dzięki nim mamy dopasowaną do naszych potrzeb garderobę , sypialnię i piękną kuchnię we francuskim stylu . Z czystym sumieniem polecam. Zadowolona Klientka.
pola345

Postprzez Lola32 » Wt 27 paź 2015 20:00

nbardzo podoba mi się wanna z "cegły" fajny pomysł :)
Lola32

Postprzez dekostyr » Pn 09 lis 2015 18:26

Polecam firmę z okolic rzeszowa [zaloguj się aby zobaczyć linki] . Posiadają duże doświadczenie szczególnie w klasycznych klimatach gdzie używa się klasycznych mebli, sztukaterii oraz innych krętych elementów ozdobnych
dekostyr

Postprzez pawilon » Śr 20 kwi 2016 18:56

a może ddprojekt.pl? Bardzo dobra firma, niedroga... i zdecydowanie pełen profesjonalizm. Ja polecam z czystym sumieniem. ;)

Za ten post autor pawilon otrzymał podziękowanie od
ewelina.macie(Pt 17 cze 2016 12:15)
Ocena:11.11%

pawilon

Postprzez kospory » Pn 30 maja 2016 18:13

Obecnie mieszkam w Bydgoszczy, ale studiowałem w Lublinie. Mam znajomych tak naprawdę w całej polsce. Jeśli ktoś szuka dobrej firmy wykonawczej to śmiało mogę polecić firmę kolegi Roberta http://artarent.pl . Ogarnia dobrze temat
kospory

Postprzez ewelina.macie » Pt 17 cze 2016 12:15

Katowice i architektura wnętrz = dd Architekci. Wspaniały projekt w konkurencyjnej cenie tylko u nas. Kuchnia, łazienka, dom, mieszkanie, zaprojektujemy co tylko będziesz chciał 8)

ddarchitekci.pl
ewelina.macie

Postprzez milkamila » So 16 lip 2016 17:41

Polecam firmę z Warszawy, która zaprojektowała nasze mieszkanie. Adres strony www.gutdesign.com.pl Projekt bardzo funkcjonalny, odpowiada naszym potrzebom w zupełności, kolorystyka i aranżacja dobrana super!, w uzgodnieniu z naszym gustem. Wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze :) Na stronie internetowej jest adres i telefon.
milkamila

Postprzez UZI » N 17 lip 2016 0:40

artarent korzystałem i jest w porządku, przede wszystkim kierownik budowy zna się na robocie i doradzi po ludzku. Mi np. wybił z głowy piwnicę i przerabialiśmy projekt. Okazało się to dobrym posunięciem, bo teren zalewowy.
UZI

Postprzez darex85910 » Śr 03 sie 2016 12:20

Polecam firmę ze śląska, najsolidniejsi ludzie jeśli chodzi o tą branżę z jaką się spotkałem ;) może zaciekawi Cie ich oferta.

http://www.baar.pl/
darex85910

Postprzez Sparti » Śr 03 sie 2016 15:11

Młoda i utalentowana grupa architektów wnętrz [zaloguj się aby zobaczyć linki] Ludzie z pasją i świeżym podejściem.
Sparti

Postprzez petra » Śr 07 wrz 2016 13:37

A dla osób z okolic Krakowa polecam www.woprojekt.pl. Pani Małgorzata ma wiele ciekawych pomysłów, ale słucha także czego oczekuje klient.
petra

Postprzez sultan » N 16 paź 2016 13:59

Ja aranżuję wnętrza w swoim dom samodzielne. Szukam ciekawych rozwiązań, a potem delektuję się satysfakcją, że efekt końcowy to moje dzieło. Ostatnio np. odkryłem super patent na ochronę ściany na nad blatem w kuchni, żadne płytki, żadne szklane panele... Trafiłem na [zaloguj się aby zobaczyć linki] i ciesze sie ze sie na nie zdecydowałem. To panele w formie płyty pcv z własnym wzorem i laminatem. Sprawdzają się super, a ich cena jest naprawdę zacna :)
sultan

Postprzez maraa » Pt 28 kwi 2017 17:17

Też próbowałam urządzać poprzednie mieszkanie sama, ale nie jest to takie proste i oczywiste. Sądzę, że pomoc specjalisty jest dużym ułatwieniem, architekt posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie, potrafi zorganizować przestrzeń tak, ze jest przestronnie, praktycznie, ale i stylowo, mi niestety się to nie udało. Przeprowadzając się do domu zdecydowałam się wynająć architekta i nie żałuję swojej decyzji. Mogę polecić Dorotę Kowalczyk, to ekspert w branży z pasją i ciekawymi pomysłami. Ma swój styl, ale bierze pod uwagę potrzeby klienta, pracuje na bardzo dobrych materiałach, można u niej zamówić tkaniny, meble, wybrać materiał tapicerki. W Maison Creative znajdziecie produkty od Mis en Demeure, to marka bardzo ekskluzywna, pożądana. Chciałam wprowadzić do wnętrz trochę luksusu, udało się, efekt przeszedł moje oczekiwania.
maraa

Postprzez pawilon » Cz 18 maja 2017 9:19

Jest jeszcze jedna firma w okolicach Wałbrzycha, która zasługuje na uwagę. Nawet trochę żałuję, ze za późno znalazłem ten sklep. To jest w Świebodzicach koło dworca PKP, sklep nazywa się Panele Przy Dworcu, mają tam panele, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, klamki, zapewniają montaż.
pawilon

Postprzez sultan » Cz 15 cze 2017 14:20

Panele Przy Dworcu to naprawdę świetny sklep! Ceny mają bardzo dobre no i wybór bardzo duży. W tych okolicach to jedna z najlepszych opcji
sultan

Postprzez Borgus » Pn 15 paź 2018 11:31

W sieci jest bardzo dużo ciekawych zdjęć, na których można się wzorować. Oczywiście nie kopiować 1/1 tylko zwrócić uwagę na wykorzystanie materiału, np. cegły. Polecam wejść na taką stronę domzcegly.pl i zobaczyć przykłady. Na pewno wam się spodobają
Borgus

Powrót do Firmy wykonawcze w Twoim regionie