Programy do projektowania wnętrz

Materiały budowlane, budowa domu i porady.

Programy do projektowania wnętrz

Postprzez MO_design » Pt 21 kwi 2017 9:54

Cześć,

budujemy z mężem dom i jesteśmy już na etapie aranżacji wnętrz. Ja od dłuższego czasu zajmuje się hobbystycznie wnętrzami, kupiłam nawet InteriCADa (gdyby ktoś nie znał: https://intericad.pl/ - fajny program) głównie w sumie dla znajomych, ale teraz dostaje też zlecenia "z polecenia".
Zawsze jednak byłam bardziej zadowolona z projektów dla kogoś niż z wyglądu własnego mieszkania. Jak to wyglądało u Was - korzystaliście z pomocy projektantów wnętrz przy aranżacji domów? Wiadomo, że są to dodatkowe koszty.
MO_design

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Programy do projektowania wnętrz

Postprzez SpasionyJaglak » Pn 24 kwi 2017 10:29

Ja korzystałem z pomocy architekta, to on nam zaproponował projekt domu w programie który pokazał cały projekt w 3D. Samemu raczej ciężko jest coś takiego ogarnąć. Pewnie profesjonalne programy kosztują dużo a ich obsługa jest trudna. Ewentualnie można zrobić projekt domu w Sims 4 :P
SpasionyJaglak

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Programy do projektowania wnętrz

Postprzez libi » Cz 27 kwi 2017 19:08

o Simsach też sobie pomyślałem. Myślę, że czasem warto skorzystać z prostych rozwiązań, bo programy typu CAD są bardzo drogie i po prostu nie opłaca się ich kupować na jeden remont. Ja bardziej bym pomyślał o kreatorze wnętrz, taki jak np. Magnat udostępnia na swojej stronie internetowej. Darmo i da się całkiem fajnie dobierać kolory ścian. Myślę sobie, że byłoby to dobre rozwiązanie dla niejednego użytkownika.
libi

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Powrót do Budowa domu