Pralka do 1000 zł

instalacje, aranżacje, wyposażenie

Pralka do 1000 zł

Postprzez Jadwiga12 » N 14 sie 2016 10:10

Witam znawców :D
Mam zakupić pralkę w kwocie do 1.000zł jaki model kupić w miarę mało awaryjny.
Jadwiga12

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Pralka do 1000 zł

Postprzez damapik » Śr 17 sie 2016 11:43

Jest kilka tańszych firm sprzedających pralki w tej cenie. Polecam zorientować się za jakimś modelem od Candy. Firma ma w ofercie kilka tańszych pralek . Porównaj sobie tylko ceny w sieci w różnych sklepach bo mogą się znacznie róznić ( skorzystaj z porównywarek cenowych).
Pralki tej firmy należą do mniej awaryjnych i nie powinno byc problemu ze znalezieniem części jeśli pralka popsułaby sie po okresie gwarancji. Pralki są delikatne, mają wiele programow . Większość oferowanych przez nich pralek ma również dobrą klasę energetyczną.
damapik

Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez celestenek » Śr 17 sie 2016 13:46

Nie chcę robić kryptoreklamy, ale z kim nie pomówię, to każdy odradza Candy. Może dlatego, że w cenie, jaką trzeba zapłacić, można kupić coś lepszego?
Ja mam Polar i jestem bardzo zadowolony tym bardziej, że w razie czego nie mam żadnego problemu z serwisem.
celestenek

Postprzez gos_ek » Pn 22 sie 2016 22:49

teraz te sprzety sa naprawde na zbliżonym poziomie. mysle, ze w tej cenie spokojnie dostaniesz jakiegos bosha albo samsunga.
gos_ek

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Patka » N 04 wrz 2016 10:16

celestenek napisał(a):Nie chcę robić kryptoreklamy, ale z kim nie pomówię, to każdy odradza Candy. Może dlatego, że w cenie, jaką trzeba zapłacić, można kupić coś lepszego?
Ja mam Polar i jestem bardzo zadowolony tym bardziej, że w razie czego nie mam żadnego problemu z serwisem.

5 wpisów i wszystkie reklamowe tak wiec mi tutaj akurat bardzo zalatuje kryptorelamą ;)

W tej cenie moim zdaniem nie znajdzie się niczego lepszego od Candy bo z tego co się orientoałam jak wybierałam pralkę dla siebie to jedynie Candy ma tak dużo programów oraz funkcje takie jak opóxniony start czy automatyka ważenia ( pralka nie naleje całego bębną wody jak będziesz chciał wyprać jedną czy dwie bluzki). W mojej pralce podoba mi się to,że jest cicha oraz ma program szybkiego prania.
Patka

Postprzez Domest » N 02 paź 2016 21:55

celestenek napisał(a):Nie chcę robić kryptoreklamy, ale z kim nie pomówię, to każdy odradza Candy. Może dlatego, że w cenie, jaką trzeba zapłacić, można kupić coś lepszego?

A możesz powiedzieć dlaczego? CANDY obecnie jeśli chodzi o rozwiązania i innowacje jakie mają w swoim sprzęcie są naprawdę liderami. Druga sprawa, że masz od ręki gwarancje na 5 lat na sprzęt co też raczej świadczy o jakosci i pewności producenta o tym, że ich sprzęt jest dobry poczytaj sobie o możliwościach jaki niesie candy simply-fi - [zaloguj się aby zobaczyć linki] najlepsze pewnie, że Ci co odradzają nigdy nie mieli sprzętu tego producenta.
Domest

Postprzez MariuszZZZ » Pn 24 kwi 2017 12:56

U nas jest Electrolux za jakieś 1300 zł i działa dobrze, stary Bosch był lepszy ale to stary Bosch, te nowe już takie nie są. Zreszta wszelkie pralki czy lodówki produkowane 10 lat temu są lepsze niż obecne. U rodziców jeszcze chdozi wielka zamrażarka Boscha sprzed chyba ponad dwudziestu lat.
MariuszZZZ

Postprzez szpachla » Pt 07 lip 2017 10:54

Dzisiaj ceny takich sprzętów poszły mocno w dół. Moim zdaniem za 1000 zł można kupić całkiem porządną pralkę.
szpachla

Powrót do Juz mieszkam