Praktyczne akcesoria do domu

instalacje, aranżacje, wyposażenie

Re: Praktyczne akcesoria do domu

Postprzez kira.kowalska » Pt 05 lut 2016 14:41

Najpraktyczniejsze co mam to chyba robot kuchenny. Ułatwił mi tyle czynności. Teraz bez niego to jak bez ręki :)
kira.kowalska

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez namdu » Pn 14 mar 2016 10:30

To ważna kwestia, aby kupować do domu rzeczy przydatne. Oczywiście czasami można pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji, aczkolwiek ja nie jestem za tym aby zagracać sobie mieszkanie czy dom. Dlatego komfort i przydatność zawsze stawiam na pierwszym miejscu Ogólnie rzecz biorąc to uważam, że np w kuchni zawsze powinno znaleźć się: zestaw desek i ostrych noży, blender, zestaw misek, obieraczka. Moją ekstrawagancją w tym przypadku będzie Termomix. Jeśli chodzi o łazienkę to tam poza oczywistymi przyborami toaletowymi, powinien zaleźć się jakiś mop oraz zestaw środków czyszczących -> http://generalfresh.pl/czystosc/specjalistyczne-srodki-czyszczace Ekstrawagancją, w tym przypadku będzie automatyczna suszarka do prania ;)
namdu

Postprzez Malwina1 » Pt 25 mar 2016 8:31

temat rzeka. Wszystko rozchodzi się jednak o pieniążki. Jak masz kasę, to wtedy masz władzę i sobie możesz wszystkie te elementy kupić. A jak nie - no to jest problem. U mnie nie jest zbyt dużo takich pomocnych akcesoriów, ale i tak bardzo mi się przydają. To robot kuchenny, sokowirówka albo odkurzacz wielofunkcyjny.
Malwina1

Postprzez MkMax » Śr 06 kwi 2016 9:08

Jeśli macie w domu kominek to niezbędne są akcesoria kominkowe. Komplet szczotka, łopatka, pogrzebacz i szczypce wraz z koszem na drewno wykonane z kutych metalowych elementów może odmienić pomieszczenie. Takie akcesoria są trwałe, funkcjonalne i eleganckie.
Mk-Max.pl - wieszaki i kwietniki metalowe
MkMax

Postprzez senda » Pn 25 kwi 2016 21:27

zonka czesto zamawia akcesoria do domu w Duka https://dukapolska.com/naczynia-kuchenne. Mamy tą stronę ustawioną juz jako startową w jej laptopie:) ale fajne produkty mają, bardzo przydatne w życiu codziennym. Jak ja to stwierdzam, to tak jest
senda

Postprzez namdu » Śr 27 kwi 2016 12:29

Przydatnymi rzeczami w domu są wszelkie środki czystości.U mnie w domu najpraktyczniejszym z akcesoriów są chyba [zaloguj się aby zobaczyć linki] . Ale przydaje się też mop z automatycznym wyzymaniem. W kuchni z kolei bardzo trafnym gadżetem jest Termomix.
namdu

Postprzez Jagnaa » Śr 04 maja 2016 13:14

Dla mnie praktyczność wiąże się też ze schowkami. Dobrze przemyślane szafy do zabudowy, które pomieszczą mnóstwo rzeczy i nie walają się one potem po innych pomieszczeniach.
Jagnaa

Postprzez nilka280 » Śr 11 maja 2016 12:19

No cóż jak dla mnie to takim przydatnym urządzeniem jest robot kuchenny, przecież sporo nam jednak ułatwia w życiu. Niedawno kupiłam sobie w http://sklep-kuchenny.pl/ Food Fusion marki Morphy Richards i jestem bardzo zadowolona, to kila urzadzeń w jednym, czasami warto zainwestować w jedną rzecz, aby nie kupować kilku, które właśnie tylko zajmują miejsce.
nilka280

Postprzez damapik » Pn 16 maja 2016 8:27

Powiem Wam,ze sama nie wyobrażam sobie obecnie mojej kuchni bez ekspresu. Kawka codziennie z rana budzi mnie do życia i pozwala funkcjonować potem w pracy. Wybrałam Krups Rome na kawę ziarnista. Ekspres nie był taki drogi bo kosztował niecałe 1400 zł. Najtaniej był w sklepie rtv Euro agd gdzie też kupilam. W sklepie jako jedynym ze wszystkich jest możliwość kupienia sprzetu na raty 0% i bez dodatkowych opłat tak wiec jestem zdania,że praktycznie każdy z nas moze sobie pozwolić na właśnie taki zakup.
damapik

Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez kamilidzik » Śr 25 maja 2016 17:30

I jakość takiej kawy jest naprawdę o tyle lepsza od zwykłej kawy, żeby wydać 1500zł na ekspres? Bo zastanawiam się, ale jednak to trochę pieniędzy.
kamilidzik

Postprzez Jadwiga12 » Pt 22 lip 2016 10:17

A ja polecam zainwestować w jakąs porządną mikrofalę. Nie jest prawdą to,że mikrofale sa niezdrowe. Wiele osób boi się promieniowania ale robili już badania, ktore wykazały,że promieniowanie nie jest wcale szkodliwe.

Mikrofala jest praktyczna bo mozna coś podgrzać. Dzieciaki jak wracają ze szkoly do domu nie musza jeść zimnego jedzenia. Poza tym moze byc to bardzo fajna dekoracja. Zerknijcie sobie jakie świetne modele retro ma Candy;
Obrazek
Obrazek
Jadwiga12

Postprzez nilka280 » Śr 27 lip 2016 9:09

Dla mnie bardzo praktyczne w kuch są pojemniki do przechowywania wszelkiej żywności i produktów. Nie lubię trzymać w szafkach torebek z mąką lub cukrem w sklepie galerialimonka.pl zakupiłam sobie świetnej jakości takie pojemniki, zresztą nie tylko bo mam też od nich sporo innych fajnych i ciekawych rzeczy ułatwiających nam życie np. worek do gotowania na parze ze specjalnym uchwytem czy składaną deskę do krojenia.
nilka280

Postprzez Moganda » So 28 lip 2018 22:22

Ja mam świetną armaturę łazienkową i kuchenną od Kludi https://www.kludi.com/pl/ W kuchni to mam taką pod oknem i jak chcę otworzyć okno to sobie składam baterię :lol:
Moganda

Postprzez monikabert90 » Cz 30 sie 2018 17:13

Ja uważam, że bardzo praktyczną rzeczą, która powinna się znaleźć w każdym domu, jest dzbanek filtrujący do wody. Sama używam takiego dzbanka już od wielu lat i wiem, że sporo można dzięki niemu zaoszczędzić. Zwłaszcza wtedy, kiedy zamiast filtrów oryginalnych, używa się zamienników. Na stronie https://strefafiltrow.pl/blog/oryginalne-czy-zamienniki-wklady-brita-maxtra/ możecie sobie przeczytać ciekawy artykuł na temat tego, że działanie takich zamienników niczym się nie różni od oryginałów, więc nie ma sensu przepłacać :)
monikabert90

Postprzez Moganda » Pt 31 sie 2018 12:24

no zgadzam się takich urządzeń w domu jest sporo, ale chyba najbardziej mnie cieszy armatura kuchenna, bo jest naprawdę prześliczna, goście zawsze się mnie pytają, gdzie mi się udało znaleźć takie cudeńko :) sami zobaczcie https://www.kludi.com/pl/produkty/kuchnia/kludi-bingo-star/
Moganda

Postprzez Lena38 » N 09 wrz 2018 11:00

Masz rację, że w każdym domu jest ich i to całkiem sporo, a ja jutro składam zamówienie na kolejny taki użyteczny gadżet [zaloguj się aby zobaczyć linki] . Rewelacyjna rzecz i bardzo mi się przyda. Widziałam jak koleżanka u siebie zgniata taką tylko wolnostojącą butelki, puszki czy kartony, naprawdę trwa tylko chwile i nie wymaga żadnego wysiłku. Polecam obejrzenie sobie tego filmiku, jest króciutki, ale warto, wszystko jest fajnie pokazane.
Lena38

Postprzez paddingtton » Śr 12 wrz 2018 12:44

Dla mnie to akurat zbędny gadżet. No ale u mnie się pije wodę kranową.
paddingtton

Poprzednia strona

Powrót do Juz mieszkam