Odwodnienia liniowe

instalacje, aranżacje, wyposażenie

Odwodnienia liniowe

Postprzez Bob_budowniczy » Pn 25 lip 2016 20:20

Słuchajcie, co sądzicie o odpływach liniowych zamiast brodzika w łazience? Mi bardzo spodobało się takie rozwiązanie, a już w ogóle, jeśli tego typu odwodnienie prezentuje się naprawdę elegancko. Zajrzyjcie sobie chociażby na stronę www marki Silla, ich produkty, jeśli chodzi o odwodnienia liniowe są naprawdę wyjątkowo estetyczne. Powiedzcie mi tylko, jak to się sprawdza w praktyce? Czy faktycznie odbiera spływającę wodę wystarczająco szybko? Silla ponoć ma dobrą przepustowość, ale jestem ciekawy właśnie, jak się coś takiego użytkuje :).
Bob_budowniczy

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Odwodnienia liniowe

Postprzez Domest » Pn 08 sie 2016 11:35

Moim zdaniem jest to zdecydowanie przyszłość tego typu odwodnienia o których mówisz dostępne w silla są o tyle zachęcające, że masz w nich specjalną kratkę z haczykiem możesz bez problemu je wyjmować i czyścić więc jak w przypadku odwodnienia punktowego nie ma tego ryzyka zapchania rur. Druga sprawa to duża przepustowść takiego odwodnienie w silla widziłem, że jest 49m, a to naprawdę sporo. No i ogólnie tego typu łazienki z takim odwodnieniem prezentują się zdecydowanie lepiej.
Domest

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Powrót do Juz mieszkam