hydraulik warszawa

Poszukiwania, opinie, komentarze.

hydraulik warszawa

Postprzez serenity » So 24 lis 2012 16:05

Polecam wszystkim mojego hydraulika, ktory juz wielokrotnie mi pomogl: [zaloguj się aby zobaczyć linki]

Dlugo szukalam fachowca, ktoremu bede mogla zaufac i udalo sie! Pan Slawomir byl u mnie wielokrotnie i zawsze wykonywal swoja prace porzadnie i czysto. Nie wycenia swoich prac bardzo wysoko i daje gwarancje, wiec warto!
serenity

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: hydraulik warszawa

Postprzez sara.may » Pt 15 lut 2013 15:40

W mojej rodzinie (tej mieszkającej w stolicy) hydrauliką i gazem zajmuje się pan Sławek. Oprócz typowych prac hydraulicznych to kładł też u nas ogrzewanie podłogowe. Bardzo miły i schludny człowiek, zawsze zostawia po sobie porządek. Jednym słowem fachowiec w każdym calu. Polecam [zaloguj się aby zobaczyć linki] .
sara.may

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez aleks123 » Pt 22 lut 2013 22:14

Polecam dobrego fachowca Pana Darka tel. 602 304 544
[zaloguj się aby zobaczyć linki]
aleks123

Postprzez Mayu123 » Wt 26 mar 2013 23:10

ja również polecam fachowców z [zaloguj się aby zobaczyć linki]
Są po prostu świetni :)
Mayu123

Postprzez kuleczka » N 31 mar 2013 0:53

witam polecam hydraulików z łodzi : [zaloguj się aby zobaczyć linki] telefonicznie udzielają profesjonalnej porady, a jak przyjadąwszystko jest zgodne z ustaleniami.
kuleczka

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez feedero » Pt 24 maja 2013 0:58

Znam bardzo dobrego fachowca, który wykonywał u mnie pełną instalacje c.o. w domku. Naprawdę osoba godna polecenia, bo i doradzi i zakupi odpowiednie materiały, no i przede wszystkim jakość wykonania taka jak oczekiwałem. Pan Wiesław: [zaloguj się aby zobaczyć linki]
feedero

Postprzez WeraK » Wt 28 maja 2013 16:05

Jeśli chodzi o Warszawę, to działa tam bardzo dobra i sprawdzona firma [zaloguj się aby zobaczyć linki] . Szczerze polecam ich usługi.
WeraK

Postprzez anna89 » Cz 06 cze 2013 23:38

Z tego co widzę to jest wielu hydraulików w warszawie, którzy znają się na rzeczy. Ja też mogę Wam polecić [zaloguj się aby zobaczyć linki] Korzystałam z ich pomocy trzy razy i chwalę ich sobie. Cen też nie mają wygórowanych.
anna89

Postprzez BartekR » Pt 13 wrz 2013 20:46

No ja mogę wam polecić sprawdzonego hydraulika [zaloguj się aby zobaczyć linki] . Bardzo tanie usługi i pełen profesjonalizm. Jestem naprawdę zadowolony z solidności tej firmy.
BartekR

Postprzez bryza141 » Pn 16 wrz 2013 16:46

Solidny ten hydraulik, znajomy też go polecał
----------------------------------------------------------------------------------
[zaloguj się aby zobaczyć linki] , [zaloguj się aby zobaczyć linki] , [zaloguj się aby zobaczyć linki] , [zaloguj się aby zobaczyć linki] , [zaloguj się aby zobaczyć linki]
Ostatnio edytowano Cz 24 kwi 2014 13:35 przez bryza141, łącznie edytowano 1 raz
bryza141

Postprzez edward88 » Pn 21 paź 2013 13:29

Czy ci co polecaliście są na pewno dobrzy? Ja ustatnio korzystałem z usług pana Czarnety kompletne dane kontaktowe znajdziecie tutaj : [zaloguj się aby zobaczyć linki] , warto napisać że w tego typu usługach liczy się nie tylko fachowe wykonanie usługi ale również cena, na rynku jest wielu hydraulików którzy strasznie zdzierają z klientów, ja zapłaciłem mało wymiana spłuczki była szybko wykonana i polecam.
edward88

Postprzez MajaLa » Pt 28 mar 2014 17:27

Z całej powyższej listy warszawskich hydraulików wybrałam Pana Darka Wyrzykowskiego. Konkretny, doradził, pomógł rozwiązać problemy, doradził przy wyborze pieca i materiałów. Roboty wykonał w umówionym terminie, pomógł przenieść wodomierz w inne miejsce - łącznie z załatwieniem formalności. Teraz jest moim [zaloguj się aby zobaczyć linki] na wypadek awarii. Powyższa lista bardzo pomogła mi w poszukiwaniu fachowca.
MajaLa

Podziękował : 1 raz

Postprzez Marynata » Wt 08 kwi 2014 13:00

W Lublinie [zaloguj się aby zobaczyć linki] jest firma z branży hydraulicznej, z którą warto nawiązać współpracę. Bogaci doświadczeniem, fachowi i terminowi. Zakałdają instalacej co , wodno - kanalizacyjne, montują płaszcze wodne na kominkach, ogrzewanie podłogowe. Zawsze coś doradzą, podpowiedzą.
Marynata

Powrót do Firmy wykonawcze w Twoim regionie