Projekt GOZDAWA

Realizacje, kosztorysy, technologie, opinie inwestorów, ciekawostki.

Projekt GOZDAWA

Postprzez Archeton » Pt 17 lut 2006 10:02

Projekt domu jednorodzinnego GOZDAWA. Zapraszamy do dyskusji.

Zobacz projekt domu Gozdawa

Za ten post autor Archeton otrzymał podziękowanie od
bozkaost(Wt 07 gru 2010 18:53)
Ocena:11.11%

Archeton
Grupa Archeton

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Postprzez Janek » Cz 31 sie 2006 18:38

Czy budował ktoś dom według tego projektu w okolicy Warszawy?
Janek

Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez darinio » Pt 29 cze 2007 10:54

Witam... budował ktoś ten dom na dolnym śląsku. Jak tak to proszę o numer tel. to zadzwonię żeby porozmawiać o tym projekcie. Mój @ pinkat79@wp.pl Z góry dziękuję.
darinio

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Gozdawa na Pomorzu

Postprzez Antonio75 » Wt 08 kwi 2008 14:49

Proszę o informacje czy ktoś buduje dom według projektu Gozdawa na Pomorzu!? Wszelkie informacje proszę kierować na e-mail: p.kos@poczta.fm. Z góry dziekuję.
Antonio75

Postprzez Antonio75 » Śr 09 kwi 2008 7:47

Witam ponownie na forum :D Czy ktoś tu zaglada? Proszę o cenne informacje na temat projektu GOZDAWA. Czy układ funkcjonalny wymaga zmian w projekcie? Jeśli ktoś buduje dom wg tego projektu proszę o e-mail na adres p.kos@poczta.fm :D Chętnie zadzwonie i posłucham cennych rad. Liczę bardzo na odzew. Pozdrawiam
Antonio75

Gozdawa

Postprzez Antonio75 » Pt 25 kwi 2008 13:02

Witam!
Zwracam sie z pytaniami do architektów Archetonu.
1. Czy możliwe jest powiększenie w tym projekcie garażu np. do wymiarów 3,4-3,6 m?. Czy to wpłynie na powiększenie wymiarów salonu i kuchni?
2. Czy biuro projektowe ARCHETONU udziela informacji o tym, czy projekt GOZDAWA jest realizowany w woj. pomorskim tzn. czy ktoś buduje dom wg tego projektu w woj. pomorskim, ewentualnie zachodniopomorskim?.
Dziekuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Antonio75

Postprzez Architekt » Pt 25 kwi 2008 16:27

1.Poszerzenie garażu jest możliwe i nie musi wpłynąć na powiększenie salonu i kychni ale szkoda byłoby zaburzyć symetrię bryły Gozdawy.
Można, co prawda, manewrować z przesuwaniem osi symetrii z portykiem wejściowym i balkonem od ogrodu ale przynieść to może komplikacje związane z więźbą dachu.
2. Nie udzielamy takich informacji, pozostaje tylko cierpliwość - może ktoś z tego regionu zgłosi się sam...
Architekt
Ekspert

Obrazy: 361
Podziękował : 217 razy
Otrzymał podziękowań: 532 razy

Re: Projekt GOZDAWA

Postprzez Artic » Wt 11 lis 2008 18:29

Witam,
:D Szczęśliwie rozpoczeliśmy budowe Gozdawy , poki co konczymy fundamenty... co dalej ? cóz krysys z kredytami sprawia,że jestem pełen obaw, oby nie skończyła sie na postawieniu namiotu na płycie fundamentowej:))) Czy ma ktoś z Was wybudowana Gozdawe? prosze o fotkę
Artic

Obrazy: 0

Postprzez agaTOK » Pn 29 gru 2008 19:46

witam,
buduje dom wg projektu Gozdawa. Na poczatku mialam obawy jak wyjdzie i czy pomimo niewielkich rozmiarow bedzie funkcjonalny. Okazalo sie,ze wyszlo fajnie, pomieszczenia sa przestronne i ustawne. Podnieslismy sciane kolankowa dzieki czemu zyskalismy dodatkowe metry pow uzytkowej. Jesli ktos buduje Gozdawe chetnie zobacze Wasze zdjecia i moze wymienimy doswiadczenia.
POzdrawiam i zycze wszystkim Szczesliwego Nowego Roku!!!
:D
agaTOK

Obrazy: 1
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez anusiaza » Pn 26 sty 2009 12:00

witam
szczęśliwie rozpoczelismy budowe domu (śląskie) wg projektu GOZDAWA, co prawda z kilkoma przerobkami :D , poszerzylismy garaz, zlikwidowalismy jedna garderobe i utworzyli dodatkowy pokoj (kosztem innego pokoju), stworzylismy mala spizarke pod schodami, zamknelismy kuchnie i zabudowali przestrzen pod balkonem - salon naszym zdaniem zyskal na ladniejszym ksztalcie

w tej chwili trwaja prace na dachu (ukladanie dachowki), mamy nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze i jeszcze w tym roku uda nam sie wprowadzic do wymarzonego :D domu

do P. agaTOK
czy Panstwo juz mieszkacie w domu?
bardzo chetnie wymienimy sie doświadczeniami i zdjeciami domu, moj e-mail ameno@o2.pl

z gory dziękuję za odpowiedz
pozdrawiam
anusiaza

Postprzez Artic » Śr 28 sty 2009 16:34

Fajnie czytać, że budujecie Gozdawe, jak wczesniej pisałem utknąłem na fundamentach, (czekam na kredyt)przeslijcie mi chocby jedną fote Waszych domów Jestem bardzo ciekawy jak wyglada Gozdawa w realu :)Mój email : artic@op.pl
Artic

Postprzez Ewa4216 » Śr 22 kwi 2009 10:36

:D Witam słonecznie wszystkich.
Właśnie zastanawiam się nad zmianą projektu, dotej pory byłam zdecydowana na Mały Dworek, ale obawiałam się , że salon jest za mały , i znalazłam projekt Gozdawy. Jestem w kropce ponieważ nie wiem jaka podjąć decyzję. Jeśli jeszcze zaglądają tu Ci co juz ją wybudowali a zwłaszcza anusiaza , która dokonała pewnych zmian , proszę o radę , a może będzie Pani miała ochotę przesłać mi zdjęcia to mój adres skuterewa@wp.pl . Ja obecnie czekam na warunki z zakładu energetycznego i wodociągów , gaz mnie nie dotyczy, brak jest go w miejscu gdzie chcę wybudować dom. Mam dużą działkę 1600 m , właśnie mi ją zaorano i jestem na etapie jej grabienia , wyznaczania linii pod ogrodzenie, te formalności w naszym kraju są naprawdę chore, zakład energetyczny powiadomił mnie , że szafkę przewiduje postawić mi w grudniu 2009 roku, wredny monopolista, a ja chciała bym w czerwcu rozpocząć budowę i zakończyć ją w miarę szybko. w jakieś 3 miesiące , nie wiem czy to możliwe , może architekci archetonu podpowiedzieli by mi , jak szybko można zbudować dom typu Gozdawa , czy Mały Dworek , jeszcze ciągle się waham przed zmiana decyzji. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Ewa4216

Postprzez agaTOK » Wt 05 maja 2009 19:11

witam wszystkich,
buduje Gozdawe, moge pochwalic sie stanem surowym zamknietym. Dom jest naprawde fajny, wg mnie dobrze wykorzystana powierzchnia.
Co do pytania czy dom mozna postawic w 3 m-ce, to tak samo POSTAWIC, my zaczelismy pod koniec lipca 2008 i w pazdzierniku/listopadzie krylismy juz blacha, wiec sie da jak sie chce i jak pozwalaja srodki i poszczegolne ekipy.
Jesli ktos z Panstwa rowniez buduje Gozdawe to chetnie obejrze zdjecia i przesle swoje.

pozdrawiam wszystkich,

Aga :D
agaTOK

Postprzez karolchrzan » Śr 06 maja 2009 19:44

Witam wszystkich,mam do was wielką prośbę mam zamiar kupić drzewo na dach a nie mam jeszcze projektu bardzo bym była wdzięczna o podanie mi wymiarów długości krokwi i ilości sztuk
karolchrzan

GOZDAWA - drewno na dach

Postprzez Architekt » Śr 06 maja 2009 20:43

Przekroje elementów więźby dachowej obliczane są z uwzględnieniem odpowiedniej strefy klimatycznej; czuwa nad tym projektant adaptujacy projekt. Zamawianie drewna bez adaptowanego do warunków miejscowych projektu może okazać się ryzykowne. Przekroje przeliczone dla Kujaw będą bezużyteczne w Bieszczadach.
Architekt
Ekspert

Filary

Postprzez Artic » Pn 11 maja 2009 11:46

Mam pytanko dot. filarów, na jakim etapie budowy "Gozdawy" wykonujemy filary i czy na całej długości jest zbrojenie? U mnie zbrojenie zostało wyprowadzone popdczas wykonywania fundamentów na wysokość ok 1 m , czy to wystarczy? Może Pan Sebastian coś napiszę , niestety przez przypadek usunałem adres do Pana..
Pozdrawiam
Artic

Re: Koszty Budowy GOZDAWA

Postprzez slawek668 » Śr 27 maja 2009 9:03

Jestem poważnie zainteresowany budową tego pięknego domu, czy ktoś z państwa może już skończył lub jest na ukończeniu tego domu, będę bardzo wdzięczny za podanie ogólnych kosztów budowy systemem gospodarczym na etapie surowym zamkniętym oraz na gotowo.
Ps. Czy może ktoś z architektów Archetonu posiada rzetelne informacje dotyczące kosztu budowy Gozdawy. Pozdrawiam. Sławek.
slawek668

GOZDAWA - koszty budowy

Postprzez Architekt » Cz 28 maja 2009 17:10

Na stronie z prezentacją projektu podajemy koszty budowy Gozdawy wg średnich cen na III kwartał 2008 r. Rzetelnie.
Nie znaczy to, że konkretna budowa w określonych warunkach i regionie kraju nie może kosztować mniej czy więcej. W Dziale Doradztwa Inwestycyjnego (KONTAKT na stronie głównej) otrzymać można przedmiar materiałów, sprzętu i robocizny niezbędnych do wzniesienia domu. W oparciu o ten przedmiar i rozeznanie cen na lokalnym rynku można wykonać własny przybliżony kosztorys.
Architekt
Ekspert

Postprzez fredzion » Cz 12 lis 2009 13:44

pytanie do użytkowniczki/użytkownika agaTOK.
Czy podnosząc ściankę kolankową wydłużaliście Państwo krokwie, jesli tak to o ile cm? Z góry dziękuję za odpowiedź.
fredzion

Postprzez jaru » Pn 21 gru 2009 12:59

witam.tego roku postawiłem budynek wg projektu gozdawa (obecnie stan surowy). wprowadziłem kilka zmian które wg mnie poprawiają funkcjonalność lub wygląd budowli.
-zlikwidowałem kolumny od strony tarasu(balkon wiszący w pełni zadaszony)
-podniosłem o "półtora pustaka" całość poddasza pod wieńcem(powstały wygodniejsze większe pomieszczenia)
-kosztem jednej garderoby powstał dodatkowy mały pokój
-okapy zostały powiększone tak że "podprzybitka" ma długość 100cm
-pod klatką schodową powstała mała piwnica
jaru

Postprzez jolakin » N 27 gru 2009 18:54

Interesuje mnie projekt Gozdawa, proszę o wszystkie informacje jakie są plusy i minusy tego projektu.Dzięki
jolakin

Postprzez aneczkasz » So 16 sty 2010 17:12

Witam, byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie fotek gotowej Gozdawy na adres: aneczka-sz@o2.pl.
A może ktoś buduje w okolicach Białegostoku? I jeszcze jedno pytanko: ile wyniósł Was koszt stanu surowego zamkniętego? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, gdyż zastanawiam się bardzo poważnie nad wyborem tego właśnie projektu. Pozdrawiam
aneczkasz

Postprzez darek » Pn 08 mar 2010 10:37

Zwracam się również to wszystkich budujących Gozdawa o przysłanie zdjęć z wykonania projektu dariuszl8@interia.pl i ciekawi mnie czy powiększaliście dolną łazienkę
darek

Postprzez agaTOK » Cz 17 cze 2010 21:57

witam wszystkich,
forumowicze dot. Gozdawy jakos zamilkli, mam nadzieje, ze budowy gozdowiczow ida pomyslnie. My jestesmy na etapie wykanczania domu, wyglada to calkiem przyjemnie, choc nie bez przyczyny nazywa sie to "wykanczaniem" ...pochwalcie sie na jakich etapach jestescie, moze uda nam sie wymienic uwagami i zdjeciami. Sluze swoimi.
pozdrawiam serdecznie wszystkich tu zagladajacych
agaTOK

Postprzez MagicMarcus100 » Cz 22 lip 2010 20:13

Witamy!
Budujemy Gozdawę w okolicy Lubina (dolnośląskie). Za parę dni dom już będzie ocieplony i z oknami.
Jak zgram zdjęcia z aparatu to wrzucę na forum.
Generalnie nie robiliśmy żadnych drastycznych zmian, a z mniejszych to: podniesienie o jeden pustak ale bez wydłużania krokwi - pokoje zrobiły się bardzo przestronne, zlikwidowaliśmy ścianki do garderoby, przez co dzieci będą miały większe pokoje, zlikwidowaliśmy część sauny, nie będzie grzejników, będzie wszędzie podłogówka..
Największą zmianę przejdzie instalacja elektryczna - dom będzie inteligentny :D Za 2\3 tygodnie zaczynamy kłaść kable, a będzie tego troszkę :wink:
Pozdrawiamy i liczymy na Wasze zdjęcia i spostrzeżenia\uwagi odnośnie budowy.
KM
MagicMarcus100

Otrzymał podziękowań: 20 razy

Postprzez agaTOK » So 07 sie 2010 22:15

witam wszystkich,
nasza Gozdawa juz prawie gotowa, wkleje kilka zdjec,strasznie jestem ciekawa Waszych zdjec.Dom wyszedl bardzo przytulnie,jest wygodny i efektywnie wykorzystany, bez zbednych powierzchni.[album][/album]
agaTOK

Postprzez bozkaost » Pt 13 sie 2010 17:42

Witam.Buduję dom Gozdawa z małymi przeróbkami
-kosztem łazienki na górze jest zrobiony balkon i większy korytarz
- podniesione poddasze o jeden pustak
-z garderoby zrobiona jest łazienka
- z dwóch małych pokoi jest zrobiony jeden duży z balkonem z garderobą
Jeśli Państwo budują dom Gozdawa bądź już wybudowali proszę o przesłanie mi zdjęć na adres: bozkaost@wp.pl.Proszę również o przesłanie mi zdjęć schodów ponieważ zastanawiam się jakie wybrać.
bozkaost

Obrazy: 13
Podziękował : 1 raz

Postprzez darek » So 28 sie 2010 0:11

zaczełem budwać w czerwcu 2010 jestem obecnie na etapie stawiania krokwi wiem że już mam spitolony konin czyli za mały przekrój kominka i złe rozwiązanie komina wentylanyjnego podniosłem rówież budynek o jeden pustak murarze powiedzieli mi że na górze ściany są wykonane z płyt gipsowych jak wy robiliście i jaki strop laliście czy teriwy jeśli ktoś ma zamiast dachówki blachę to czy w pomieszczenaich na górze słychąć deszcz czy robiliście stopodach jeśli nie czy na suficie na górze nie pękają wam płyty gipsowe jeśli nie napiszcie jak macie wykonnany strych czy z desek póżniej podwieszany sufit z płyt proszę o odpowiedz darek mój e-mail dariuszl8@interia.pl proszę o zdjęcia
darek

Postprzez MagicMarcus100 » N 23 sty 2011 23:57

MagicMarcus100

Postprzez Ladny Dom » Śr 16 lut 2011 1:24

Witam. Wybudowałem już kilka Gozdaw więc chętnie podzielę się doświadczeniami (przeróżne modyfikacje) z entuzjastami tego projektu.
jacek.kluzik@poczta.fm
Obecnie mam do sprzedania dwie Gozdawy w okolicach Tarnowa
Ladny Dom

Postprzez mikus » Śr 09 mar 2011 4:14

Magic Markus mam pytanie czy sciany na poddaszu zrobiles z rygipsow czy zamieniles na murowane?Cos mi te rygipsy nie pasuja? Pozdrawiam
mikus

Otrzymał podziękowań: 15 razy

Postprzez mikus » Śr 09 mar 2011 4:41

Witam.Czy buduje ktos Gozdawe w okolicach Tumlina[swietokrzyskie]
mikus

Postprzez MagicMarcus100 » Cz 12 maja 2011 9:56

mikus napisał(a):Magic Markus mam pytanie czy sciany na poddaszu zrobiles z rygipsow czy zamieniles na murowane?Cos mi te rygipsy nie pasuja? Pozdrawiam

Ścianki robiłem z pustaków. Przyznam, że nawet nie zauważyłem w projekcie gipsowo - kartonowych :lol:
Właśnie skończyłem kafelkować łazienki...termin przeprowadzki się zbliża :P
MagicMarcus100

GOZDAWA - ścianki działowe na stropie

Postprzez Architekt » Cz 12 maja 2011 17:06

Uwaga mikus i MagicMarkus!
Strop w Gozdawie jest gęstożebrowy. Dlatego zastosowano lekkie ścianki działowe w systemie suchej zabudowy gipsowo-kartonowej. Dla ścianek murowanych, należy w stropie gęstożebrowym zaprojektować układ dodatkowych żeber lub stawiać je prostopadle do przebiegu żeber istniejących.
Architekt
Ekspert

Postprzez MagicMarcus100 » So 14 maja 2011 18:33

Strop mam przeprojektowany: zbrojony i wylewany. Projektant wiedział, że będą ścianki działowe z pustaków.
MagicMarcus100

Postprzez mikus » So 16 lip 2011 0:23

U mnie też projektant dokonał zmiany z terivy na monolit 15 cm.Ścianki na poddaszu będą z pustaków,myślę że będę mógł spać spokojnie. Pozdrawiam
mikus

Postprzez lieder84 » N 11 mar 2012 22:01

Witam czy ktos buduje Gozdawe w pomorskim ???
Zwracam się również do wszystkich budujących Gozdawa o przysłanie zdjęć z wykonania projektu lieder84@wp.pl
z góry dziekuje i pozdrawiam
lieder84

Postprzez Leviculus » N 09 wrz 2012 19:24

Witam serdecznie,
Czytamy z zaciekawieniem Państwa wpisy na forum dotyczące Gozdawy. W przyszłym roku mamy nadzieję wystartować z budową.
Byłbym wdzięczny za wszystkie zdjęcia jakie możecie Państwo podesłać zrealizowanego projektu.
W szczególności interesuje mnie adaptacja spiżarni pod schodami jaki i same schody. Czy ktoś z Państwa budował dom wg projektu Gozdawa z podpiwniczeniem albo wentylacją mechaniczną.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje mój email: mirek.mazur82@gmail.com

pozdrawiam serdecznie :P
Leviculus

Postprzez Architekt » Pn 12 lis 2012 12:05

MagicMarcus100 napisał(a):Na zachętę:
[zaloguj się aby zobaczyć linki]

Uploaded with [zaloguj się aby zobaczyć linki]

MagicMarcus100 i inni budujący Gozdawę,
Czekamy na więcej zdjęć ! W Galerii (zakładka u góry strony zawiera instrukcję wklejania zdjęć) można teraz łatwiej, niż kiedyś założyć Album z fotkami. Coraz więcej naszych inwestorów korzysta z takiej możliwości - chwalą się swoją inwestycją i jednocześnie pomagają innym w wyborze projektu domu :P
Architekt
Ekspert

Postprzez Kingaa » So 26 sty 2013 11:46

Witam,
Mam dwa pytania:
1. Czy możliwe jest zrobienie z części salonu malutkiego gabinetu (ok 6-7 m2)z wejsciem od korytarza? (może być "tramwaj")
2. Czy można przesunąć łazienkę do ściany frontowej i dodanie małego okna
Kingaa

Otrzymał podziękowań: 1 raz

GOZDAWA z gabinetem na parterze i większą łazienką

Postprzez Architekt » So 26 sty 2013 13:54

Dosunięcie łazienki do ściany frontowej odcina połączenie mieszkanie - garaż i zabiera miejsce na szafę ubraniową. Szafę można wcisnąć do zmniejszonej sieni albo wbudować w przestrzeń pod schodami. Jednocześnie jednak symetryczny rysunek elewacji sugerowałby powtórzenie okna po drugiej stronie wejścia. Z uwagi na schody położenie tego drugiego okienka jest problematyczne co do wysokości usytuowania parapetu, a ewentualna szafa zasłaniałaby światło.
Wielkość gabinetu wykrojonego z salonu ograniczają drzwi balkonowe (może je zwęzić do np.150cm :roll: - przerywana linia). Aranżację utrudnia kominek, może z niego zrezygnować? Proponuję nie zamykać całkowicie gabinetu od salonu. Większa powierzchnia pokoju dziennego i możliwość wyjścia z niego na taras może przydatna. Powtórzenie wyjścia na taras w innym miejscu w salonie jest oczywiście możliwe, ale, z uwagi na bardzo symetryczną elewację ogrodową, radzę wykorzystać do tego celu ścianę boczną.
Obrazek
Architekt
Ekspert

Postprzez justynka1 » Pn 06 maja 2013 20:58

Witam wszystkich :)

zastanawiam się nad zakupem tego projektu, jednak nie moge nigdzie znaleźć zdjęć z realizacji. Byłabym bardzo wdzięczna za ich przesłanie na maila: justynatom5@o2.pl
justynka1

Postprzez Architekt » So 27 lip 2013 15:39

agaTOK napisał(a):witam wszystkich,
nasza Gozdawa juz prawie gotowa, wkleje kilka zdjec,strasznie jestem ciekawa Waszych zdjec.Dom wyszedl bardzo przytulnie,jest wygodny i efektywnie wykorzystany, bez zbednych powierzchni.[album][/album]

agaTOK
w Albumie Galerii jest tylko jedno zdjęcie z Twojego domu. Łazienka wygląda obiecująco!
Pokaż więcej, bo po trzech latach od Twojego ostatniego wpisu, na pewno dużo się działo :P.
Architekt
Ekspert

Postprzez mikus » N 16 lut 2014 21:45

Witam. Mam pytanie do właścicieli tego pięknego domku , ile kosztowała Was instalacja centralnego ogrzewania chodzi o piec z podajnikiem na ekogroszek grzejniki aluminiowe,rury alupex.Proszę chociaż o przybliżoną cene.Pozdrawiam.
mikus

GOZDAWA - cena instalacji c.o.

Postprzez Architekt » Śr 19 mar 2014 14:56

mikus,
jeśli nikt nie odpowiada na Twoje pytanie na forum, spróbój kontaktu przez PM (Private Mail - prywatna wiadomość). Wtedy pytanie dotrze bezpośrednio do inwestora.
Swoja drogą, tez jesteśmy tego ciekawi :roll:
Architekt
Ekspert

Postprzez elka997 » Pt 25 lip 2014 15:29

Witam. Buduję ten domek na podkarpaciu. Chętnie podzielę sie zdjęciami z realizacji budowy. Jak do tej pory to narazie stan surowy otwarty. Czy ktoś buduje ten domek w okolicach Dębicy?

Za ten post autor elka997 otrzymał podziękowanie od
Architekt(Pt 25 lip 2014 19:34)

elka997

Obrazy: 27
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez AdamK » N 28 wrz 2014 22:35

Bardzo dobry projekt, blisko 250m2 a bardzo dobrze rozplanowane. Nie podano grubości przewidzianego betonu komórkowego oraz docieplenia z wełny. Zastanawia mnie to ponieważ wsp przenikania ciepła 0,29 W/m2K nie jest rewelacyjny i zastanawiam się czy to nie błąd, bloczki Termalica dają przy ścianie jednowarstwowej U nawet na poziomie 0,173 W/m2K.
AdamK

ściany zewnętrzne

Postprzez Architekt » Pn 29 wrz 2014 10:49

AdamK,
Gozdawa to projekt domu, który powstał jeszcze w latach 90-tych. Niedawno był odnawiany - ściany są teraz z bloczków Solbet. Widocznie umknęło nam wprowadzenie nowych parametrów przegród :oops: . Dziękujemy za zwrócenie uwagi :P

-- Śr 05 sie 2015 11:33 --

elka997 napisał(a):Witam. Buduję ten domek na podkarpaciu. Chętnie podzielę sie zdjęciami z realizacji budowy. Jak do tej pory to narazie stan surowy otwarty. Czy ktoś buduje ten domek w okolicach Dębicy?

elka997,
pięknie zaprezentowała się Twoja Gozdawa na zdjęciach stanu surowego przed rokiem. Czekamy niecierpliwie na nowe, aktualne fotki i relacje! :P
Architekt
Ekspert

Postprzez elka997 » Śr 03 maja 2017 14:10

Witam. Moja Gozdawa niecooo się zmienia. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z elewacji w mojej galerii.

Za ten post autor elka997 otrzymał podziękowanie od
Architekt(Cz 04 maja 2017 17:21)

elka997

Obrazy: 27
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Architekt » Śr 27 mar 2019 13:00

elka997,
chętnie zobaczymy Twoją Gozdawę w wiosennym ogrodzie.
A może i wnętrza?
Architekt
Ekspert

{ SIMILAR_TOPICS }

Projekt GOZDAWA NOWA
Dział: Projekty Archetonu
Autor: Architekt
Odpowiedzi: 4

Projekt GOZDAWA PIK