Meble kuchenne na wymiar

instalacje, aranżacje, wyposażenie

Meble kuchenne na wymiar

Postprzez Ms-Meble » Śr 27 maja 2015 15:40

Czy wiecie już gdzie zamówicie kuchnię do Waszego nowego mieszkania?
Jeżeli jeszcze decyzja nie została podjęta, to może warto zainteresować się kuchniami Ms-Meble.

Montując kuchnie w każdej lokalizacji korzystamy z ponad 30-letniego doświadczenia naszych stolarskich mistrzów oraz pomysłów naszych kreatywnych projektantów. Jak już tak ładnie o sobie piszemy, to dodatkowo pochwalimy się tym, że nasi projektanci bardzo blisko współpracują z klientami, a dzięki temu możemy stworzyć unikatowe realizacje. Upss… Właśnie zdradziliśmy nasz przepis na kuchnie pełne dobrych smaków.
To prawda. W każdą realizację wkładamy swoje serce, ponieważ wiemy, że nasi klienci spędzają w swoich kuchniach bardzo dużo czasu i chcemy, by czuli się w nich znakomicie.
Proponujemy uczciwe ceny.
Zapraszamy do kontaktu z naszym projektantem oraz umawiania niezobowiązujących spotkań przy aromatycznej kawie
Obrazek
Ms-Meble

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Meble kuchenne na wymiar

Postprzez Ogrodolandia » So 30 maja 2015 0:00

Osobiście wybrałabym mniejszą i z pewnością tańszą firmę.
Pamiętajcie o ogrodach...
Ogrodolandia

Podziękował : 2 razy

Postprzez zazdroska » Pn 01 cze 2015 12:05

Takich firm jest wiele. Sama korzystałam z Maxima Meble spod Poznania. Polecam
zazdroska

Postprzez Ms-Meble » Śr 08 lip 2015 9:11

W takim razie co się dla Pań najbardziej liczy przy wyborze kuchni?
Ms-Meble

Postprzez domartstyl.eu » Cz 09 lip 2015 12:27

A mi się te kuchnie bardzo podobają. Zwłaszcza ta na drugim zdjęciu. Osobiście do wyposażenia kuchni polecam nasze krzesełka tapicerowane.

http://www.domartstyl.eu/sklep
domartstyl.eu

Postprzez Architekt » Cz 09 lip 2015 19:43

Biały laminat na wysoki połysk jest rzeczywiście bardzo efektowny. Rozjaśnia wnętrza i powiększa je dodając odbiciami głębi . Zrobił się jednak, w ostatnich kilku latach, tak popularny w nowoczesnych aranżacjach kuchni, że radzę używać go z umiarem i w połączeniu z innym i materiałami i pomysłami. W ten sposób może uda się uniknąć standaryzacji i odindywidualizowania wnętrz :?: :|

Za ten post autor Architekt otrzymał podziękowanie od
narczyp(Pn 09 lis 2015 11:34)
Ocena:11.11%

Architekt
Ekspert

Obrazy: 361
Podziękował : 217 razy
Otrzymał podziękowań: 532 razy

Postprzez Marynata » Pn 27 lip 2015 9:22

A ja lubie tradycyjne drewniane kuchnie :)
Marynata

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez kotecky » Wt 18 sie 2015 12:34

Wszystkie meble robione na zamówienie, jeśli je wykonuje fachowiec, są piękne i funkcjonalne. Trzeba zwracać uwagę na takie szczegóły, jak [zaloguj się aby zobaczyć linki] , wtedy jest gwarancja, że kuchnia będzie elegancka.
kotecky

Postprzez strusiek » Wt 18 sie 2015 14:49

Ja też mam na wymiar. Meble są jakościowo lepsze i wszystko można samemu wybrać.
strusiek

Postprzez arekwian » Pn 05 paź 2015 11:32

Bardzo dziękuję za wszystkie wskazówki i porady.
arekwian

Postprzez MebleSlupsk » N 08 lis 2015 9:28

Meble kuchenne to nie mały wydatek, dlatego warto zapoznać się z opiniami klientów przed podjęciem współpracy ze stolarzem/fachowcem. My działamy na SuperStolarz.pl - mają bardzo dobry system do wystawiania opinii. Także żadnych ściem i złośliwych opinii konkurencji. Po inspiracje na nowe kuchnie zaglądamy na blog SuperStolarza - tam fachowcy publikują swoje najnowsze realizacje mebli kuchennych, pokojowych i innych.
Znajdź najlepszego stolarza w Słupsku i zamów meble swoich marzeń ! Meble kuchenne Słupsk | Stolarz Słupsk opinie
MebleSlupsk

Postprzez narczyp » Pn 09 lis 2015 11:34

Architekt napisał(a):Biały laminat na wysoki połysk jest rzeczywiście bardzo efektowny. Rozjaśnia wnętrza i powiększa je dodając odbiciami głębi . Zrobił się jednak, w ostatnich kilku latach, tak popularny w nowoczesnych aranżacjach kuchni, że radzę używać go z umiarem i w połączeniu z innym i materiałami i pomysłami. W ten sposób może uda się uniknąć standaryzacji i odindywidualizowania wnętrz :?: :|

Dokladnie!!
narczyp

Podziękował : 1 raz

Postprzez Mimis » Wt 10 lis 2015 14:25

Witam serdecznie,

Też zamówiłem sobie meble na wymiar i to był błąd teraz wszystko przerabiam ;/ gdyby nie http://www.frezwid.com.pl, młotek, i piła i cała reszta narzędzi to nie wiem jak by się to skończyło...uważajcie na firmy z Krakowa, które mają meble na wymiar w ofercie...
Mimis

Postprzez sultan » Pt 29 sty 2016 20:40

Meble na wymiar trzeba konsultować z projektantem!! Nie zamówiłbym mebli w ciemno, nawet po niewiadomo jakich obliczeniach.. umówiłem się z projektantem z Lamix, który przyszedł, wszystko pomierzył i potem elegancko zamontował.
sultan

Postprzez kira.kowalska » Pt 05 lut 2016 14:40

U siebie w kuchni zdecydowałam się na meble na wymiar, tylko z powodu braku interesujących mnie rozwiązań w meblach "sklepowych" :)
kira.kowalska

Postprzez piotryyZ » Pn 08 lut 2016 15:16

Sam widzę, że w kuchni bardzo dużą rolę odgrywają blaty. To one nadają ostateczną formę i wygląd. Ostatnio sporo przeglądałem sieci i trafiłem na takie rozwiązania http://www.dario-stone.pl/blaty-kuchenne-1/ które przypadły mi do gustu.
piotryyZ

Postprzez michael » Wt 16 lut 2016 0:26

Do siebie również zamawiałem meble na wymiar, w sklepach wszystko podobne, a kuchnia nie jest jakaś duża więc trzeba było ją odpowiednio zagospodarować.
:D
michael

Postprzez kazia23 » Pn 14 mar 2016 21:57

Jeśli chodzi o mnie to również zamawiałam meble na wymiar do kuchni w białym kolorze, natomiast stół jadalny troszeczkę w ciemniejszym kolorze wykonany był według mojego projektu;) ojjj.. ciężko było znaleźć firmę, która wykonuje stoły indywidualnie pod zamówienie, ale się udało;) jak coś to jest ich strona internetowa http://tables.design/
kazia23

Postprzez Nomis » Wt 05 kwi 2016 14:01

Obrazek Moim zdaniem ta kuchnia jest najlepsza :)
Nomis

Postprzez justyna.z » Wt 17 maja 2016 9:37

W naszej kuchni mamy meble na wymiar wykonane przez studio z sieci Max Kuchnie. Wybraliśmy projekt mebli w kolorze ciemnego dębu z frontami na wysoki połysk. Meble mają już prawie 2 lata i nie dzieje się z nimi nic złego, są zrobione bardzo porządnie i dokładnie, nic się nie odkleja. Widać, że wykonawca naprawdę zwracał uwagę na ich solidność oraz precyzję wykonania. ;)
justyna.z

Postprzez kamilidzik » Śr 25 maja 2016 17:29

Nomis, trzeba przyznać że ładnie się to prezentuje. Też chciałbym urządzić kuchnię w ciemniejszych kolorach.
kamilidzik

Postprzez Martta » Pt 17 cze 2016 14:27

A jakoś mnie nie przekonuje kuchnia wstawiona przez Nomis. Wygląda jakby ktoś powiedział dajcie wszystkie nowe trendy to zrobimy super nowoczesną kuchnię. Mimo, że każdy element oddzielnie mógł wyglądać ciekawie to połączone razem stworzyły jakiś mały koszmarek :roll: Myślę, że meble na wymiar to dobry pomysł, jak ma się małe mieszkania albo ma się już konkretną wizję. A poza tym można wtedy wszystko ustalić i nie ma problemu, że coś nie pasuje, jak to bywa w przypadku gotowych zestawów. Jak będę urządzać własne mieszkanie raczej zdecyduje się na meble na wymiar i to nie tylko kuchenne.
Ja patrzyłam akurat na sklepy w Galerii Domar na Braniborskiej, ale myślę, że w sieci pewnie też móżna znaleźć projekty i ofertę :)
Martta

Postprzez Jadwiga12 » Śr 22 cze 2016 10:12

Ja polecam rownież dobrze zastanowić się nad sprzętem kuchennym bo sprzęt również ma duże znaczenie dla wyglądu kuchni. Z doświadczenia wiem również,że lepiej jest kupować na własną rękę. Wtedy ceny są korzystniejsze i można poczytać sobie opinie o danych sprzętach w sieci.

Warto jest kupić sprzęt marki Candy. Mam go w swojej kuchni od prawie 6 lat. Gotuję codziennie a do tej pory nie zdarzyła mi się ządna awaria sprzętu.
Jadwiga12

Postprzez bogczar » Cz 23 cze 2016 9:43

Jak zmienialiśmy meble w kuchni to w pierwszej wersji też miały być meble na wymiar, ale w trakcie szukania znaleźliśmy firmę, która sprzedaje meble gotowe, jednak jak się okazało a symboliczną dopłatą są w stanie zmienić rozmiar 2 szafek stojącej i wiszącej w ten sposób dopasowaliśmy zestaw do naszej kuchni i w cenie zestawu coś koło 2500 mieliśmy kuchnię na wymiar, jak ktoś chce sprawdzić to tutaj http://solpol-meble.com.pl
bogczar

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez OlgaKutrzeba » N 26 cze 2016 23:45

Swoją kuchnię urządziłam przy współpracy z FuturumArchitecture. Ich projekty są nowatorskie a zarazem funkcjonalne, dlatego spełnili moje największe wymagania ,a nawet te dotyczące minimalizmu . Polecam wejść na http://www.futurumarchitecture.eu/index.html
OlgaKutrzeba

Postprzez Dmochov » Pt 22 lip 2016 9:16

Ja mogę zaprezentować jedną z wizualizacji, która także u siebie zamierzam zrobić jeśli chodzi o kuchnie:
Obrazek
Obrazek
Akurat podoba mi się połączenie tego typu kolorów. Jest to fajne rozwiązanie, jeśli ma się przestrzenną kuchnie.
Dmochov

Podziękował : 1 raz

Postprzez elabarbara » So 06 maja 2017 13:26

Witam.Ja ostatnio widziałam bardzo ładne meble kuchenne na wymiar :) wykonuje firma Alu Stul z Krakowa. Ale i nie tylko ponieważ zlecenia przyjmują w całej Polsce. Projektują meble kuchenne od kuchni klasycznych po kuchnie nowoczesne. Właśnie zastanawiam się nad meblami które wybrać albo zlecić wykonanie projektu,produkcji i montaż mebli już w domu. Chcesz zobaczyć przykłady kuchni na wymiar to polecam zobaczyć tutaj http://szafyalustyl.pl/oferta/kuchnie/
elabarbara

Postprzez Devil » Wt 13 cze 2017 13:48

Wybór mebli robionych na wymiar to według mnie najlepsze rozwiązanie, na jakie można się obecnie zdecydować. Dzięki temu nie trzeba przynajmniej się męczyć z rozmiarami, ponieważ wszystko można idealnie dopasować do istniejącej już kuchni. To spora oszczędność czasu i koniec końców również i pieniędzy. Jakby ktoś szukał dobrej firmy produkującej takie meble to polecam EM-meble - http://www.em-meblekuchenne.pl/. Mają niskie ceny, świetną jakość i oferują montaż wszystkiego na miejscu ;)
Devil

Postprzez Marysia30 » Śr 28 cze 2017 11:07

Meble na wymiar to zdecydowanie opłacalna inwestycja na lata. Lepsze wykonanie, funkcjonalność ciekawy design to cos co na pewno wyróżnia meble na wymiar od "gotowych rozwiązań" Od siebie mogę polecić firmę która oferuje świetne i niedrogie meble kuchenne kompleksowo.pl
Marysia30

Postprzez szpachla » Pt 07 lip 2017 10:27

Moim zdaniem znacznie lepszym wyjściem jest taka kuchnia na wymiar. Wykorzystuje każdy centymetr kwadratowy pomieszczenia.
szpachla

Postprzez paddingtton » Pt 07 lip 2017 10:32

Ja postawiłam na kuchnię na wymiar. I w sumie nie wyszło mnie to drogo.
paddingtton

Postprzez Adinowak91 » Pt 15 wrz 2017 11:10

Swoje meble kuchenne zamawiałem w Jakubczak Meble - http://www.meble-slupsk.com.pl/. Do tej pory jestem pod wrażeniem wykonania. Meble są zrobione bardzo starannie, nigdzie nie ma żadnych śladów po kleju czy niepotrzebnych wwierceń. Ogólnie jestem z nich bardzo zadowolony.
Adinowak91

Postprzez paddingtton » Pn 18 wrz 2017 12:10

Mi się podobała jedna z tych aranżacji: [zaloguj się aby zobaczyć linki] i mam zamiar iść ze zdjęciem do stolarza. Trochę się boję, na ile mi wyceni te meble, choć myślę, że w ostateczności mogę zrezygnować z takich udogodnień, jak cichodomyk, czy fronty bez klamek.
paddingtton

Postprzez wymarzonakuchnia » Pt 17 lis 2017 21:40

Nie każdy rodzaj mebli kuchennych pasuje do pomieszczenia. Czasami upatrzymy sobie wymarzony styl, model jednak po wizycie i aranżacji przez projektanta okazuje się że z marzeń nici. Ważne aby skorzystać z usług osób z doświadczeniem, którzy przede wszystkim doradzą oraz pomogą przy doborze materiałów oraz sprzętu AGD oraz oczywiście co najważniejsze dla większości z nas dostosują projekt do budżetu... No dobrze - delikatnie go przekroczą ;)
Polecam portal www.wymarzonakuchnia.pl - jest to nowe miejsce, które skupia ciekawe pomysły dobrych studiów kuchennych, można też skorzystać z pomocy oraz poprosić o poradę jak również umówić się na pomiar oraz profesjonalne doradztwo. Dlatego polecam.
wymarzonakuchnia

Postprzez kuba.polan » Pn 27 lis 2017 17:15

Dla mnie zwycięzcą w kuchni jest biel i drewniany blat ;)
kuba.polan

Postprzez itsigo » Pt 15 cze 2018 12:32

Mi się niesamowicie podobają te meble <3 https://www.najlepszemeble.pl/sklep/meble-kuchenne.html <3 no po prostu piękne. Wiecie co, meble na wymiar to nie do końca potrzebny wydatek. U nas niby potrzebne były na wymiar, bo nietypowa kuchnia, a jednak gotowe pasowały, wystarczyło wybrać odpowiedni rozmiar ich i po problemie, a jeszcze dużo taniej :)
itsigo

Postprzez mumuptaszki » Pt 15 cze 2018 12:38

Drodzy, powiedzcie mi czy drogo wyjdzie za taki zestaw mebli do kuchni? https://meblowyraj.pl/939-kuchnia-eliza-260-5902505021106.html . Powiem wam, że się troche obawiam o duże koszta. Myślicie że w 1500 się zamknę w końcu to meble na wymiar mają być.
mumuptaszki

Postprzez jagudka » Pn 23 lip 2018 15:01

Dzień dobry , Szukam fachowców , którzy wykonują profesjonalne projektowanie wnętrz na terenie Warszawy . Przede wszystkim chodzi mi o firmy , które zajmują się profesjonalnym projektowaniem i doborem mebli do pomieszczeń itp, sama sobie z tym kompletnie nie poradzę , a dodatkowo nie mam zbyt wiele czasu na wykonywanie tego typu czynności... na męża też nie ma co liczyć bo jemu to w sumei wszystko jedno czy mebel będzie tkai czy taki :D...
jagudka

Postprzez drimer » Wt 24 lip 2018 4:39

Hehe, dokładnie taka sama sytuacja jest w moim mieszkaniu. Mój mąż też nie przykłada do tego zbytniej uwagi, ale był zadowolony, kiedy skorzystałam z http://www.tetate.com.pl/  Moim zdaniem to prawdziwi fachowcy. Mają nie tylko wiedzę, doświadczenie , ale także odpowiednie podejście do klienta. Słuchają tego, czego oczekiwałam i zaproponowali rozwiązania, które były najbardziej bliskie mojej koncepcji. Efekt finalny zrobił na mnie naprawdę piorunujące wrażenie
drimer

Postprzez jagudka » Śr 25 lip 2018 13:53

Dzięki za namiary , w wolnej chwili zobaczę , co tam mają i może rzeczywiście się zdecyduje
jagudka

Postprzez Moganda » Śr 25 lip 2018 14:37

Jak meble na wymiar to tylko z Fabryki Mebli Stolkar :) Mają dużo ciekawych propozycji, ja osobiście mam od nich biały zestaw mebli kuchennych http://www.stolkar.pl/pl/studio-stolkar
Moganda

Postprzez zuzia.gola » Wt 23 paź 2018 15:57

Jeśli o mnie chodzi to polecić mogę producenta meblejanas.eu, zamawiałam zestaw do kuchni jakiś czas temu, na wymiar. Wykonane starannie, cena w porządku no i były na czas. Także jak dla mnie warto ich wybrać.
zuzia.gola

Powrót do Juz mieszkam