Meble do salonu

instalacje, aranżacje, wyposażenie

Meble do salonu

Postprzez nilka280 » Śr 07 lis 2018 12:30

Witam wszystkich. Mamy mały problem ze znalezieniem ładnych i solidnych mebli do salonu, który chcemy urządzić w stulu skandynawskim bądź nowoczesnym. Przeglądaliśmy już tyle tych ofert, ale jakoś nic nam jeszcze się nie spodobało. Może znacie jakieś sklepy, gdzie można kupić naprawdę łądne i solidnie wykonane meble? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
nilka280

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Meble do salonu

Postprzez paddingtton » Cz 08 lis 2018 11:18

Meble skandynawskie są w ikea. I cenowo są przystępne.
paddingtton

Postprzez Wiki22 » Pn 19 lis 2018 14:55

Moim zdaniem ikea idzie tylko na ilość i nic ciekawego juz nie mają, ale co kto lubi. Jeśli zależy ci na faktycznie łądnych i dobrych meblach moge polecić Ci scandicsofa.pl, gdzie od dawna kupujemy. Meble są oryginalne, zatem wyjątkowe, a skoro użytkujemy je do tej pory to i są dobre.
Wiki22

Postprzez ramonna » Pn 19 lis 2018 18:22

Najlepiej chyba poszukać na jakichś porównywarkach itp . Teraz wybór w ogóle jest naprawdę bardzo duży . Ostatnio moja znajoma wymieniła wszystkie meble w kuchni i salonie bo uznała , że po prostu obecne są już za stare . Przyszłam do niej w odwiedziny i początkowo myślałam że po prostu trafiłam do innego mieszkania - wszystko wygląda naprawdę bardzo elegancko . Poza tym powiedziała mi , że kupiła gdzieś w internecie i wcale tak dużo nie zapłaciła jak może wydawać się na samym początku , także można zmienić pozytywnie wnętrze i nie trzeba mocno nadwyrężać domowego budżetu
ramonna

Postprzez vvvit » Pt 23 lis 2018 9:43

A co to w ogóle za problem w dzisiejszych czasach, bo przyznam, że tego nie rozumiem? Przecież jest tyle tych różnych sklepów internetowych, stacjonarnych itp. Można też zamawiać od producenta w sposób bezpośredni. Najgorsze jest chyba to, żeby zdecydować się na odpowiednie meble. Dla mnie często to jest problem, bo wybór jest naprawdę ogromny w dzisiejszych czasach i człowiek często po zakupie zastanawia się, czy można zrobił dobrą decyzję czy może mógł postawić na coś innego, różnego dobrego asortymentu na pewno nie brakuje
vvvit

Postprzez robert81 » Wt 14 maja 2019 9:25

Mi przypadają do gustu meble od Meble Wójcik - nie mają co prawda sklepu internetowego, ale salonów mają dużo, więc podjechanie nie powinno być problemem, nawet jak mieszkasz gdzieś tam hen daleko.
robert81

Postprzez Przem8 » Śr 15 maja 2019 10:33

A może znacie jakieś inne sklepy internetowe, mniej znane? Szukam mebli oryginalnych, ale nie chciałbym też za nie przepłacać. Możecie mi coś polecić?
Przem8

Postprzez paddingtton » Pt 17 maja 2019 10:15

Może sprawdź Fabrykę Form. Może tam coś znajdziesz.
paddingtton

Powrót do Juz mieszkam