Jakie dodatki do kuchni ?

instalacje, aranżacje, wyposażenie

Jakie dodatki do kuchni ?

Postprzez Wezuwiusz » N 24 gru 2017 10:49

Witam wszystkich :) chciałabym kupić sobie jakieś dobrej jakości dodatki do kuchni , typu ręczniki kuchenne , rękawice , fartuszki itd. Gdzie wy zaopatrujecie się w takie elementy ? Chciałabym podkreślić , że interesuje mnie wysoka jakość , a nie jakieś tanie i fatalne podróbki :)
Wezuwiusz

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Jakie dodatki do kuchni ?

Postprzez Abrakadabra » Pn 25 gru 2017 8:57

To się dobrze składa, bo ostatnio kupowałam fartuszek dla siebie w https://fartuszek.com.pl/fartuszki/1645-fartuszek-ladelle-betty.html?search_query=ladelle&results=38 Jestem bardzo zadowolona, produkt ma wysoką jakość i elegancko się prezentuje :) ogólnie ten sklep to moim zdaniem będzie dobry wybór, bo już kilka razy robiłam tak zakupy i na razie nie mogę powiedzieć złego słowa
Abrakadabra

Postprzez Wezuwiusz » Wt 26 gru 2017 8:44

aha, No to wielkie dzięki za zainteresowanie sprawą , trochę teraz popatrzyłam co tam mają i rzeczywiście wszystko wygląda naprawdę dobrze , Mam nadzieję , że także nie będę zawiedziona , jeśli rzeczywiście zdecyduję się na zakup
Wezuwiusz

Postprzez ElizabethDaniels92 » Pt 09 lut 2018 10:45

Kupuję w sklepach stacjonarnych lub dostaję w prezencie - zwłaszcza na gwiazdkę. Generalnie wybór w tego typu rzeczach jest ogromny. Zazwyczaj kupię coś robią normalne zakupy w markecie, wolę tak kupować po trochu, a nie wszystko naraz :)
ElizabethDaniels92

Postprzez elma89 » Cz 22 mar 2018 23:45

Ja stawiam na Ikea, albo lokalne sklepiki, które mam w pobliżu domu. Jakość wydaje mi się być w porządku.
elma89

Postprzez petra » Pn 09 kwi 2018 13:47

Ja mam pod domem społem hurtownie. Praktycznie wszystko tam kupowałam i nie narzekam. Bardzo ładne i trwałe. Ręczniki kuchenne tez tam kupowałam, trafiłam na bardzo chłonne. Już 3 rok i nie mają przetarć.
petra

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez nilka280 » N 10 cze 2018 18:23

Mi udało sie sporo fajnych rzeczy kupić w jagodowymkocie. Wczoraj zamówiłam sobie świetny zestaw plakatów 4 pory roku w drewnianych ramkach. Mam akurat miejsce na ścianie, gdzie beda idealnie mi pasować.
nilka280

Postprzez szpachla » Cz 12 lip 2018 8:47

W sumie to wszelkie akcesoria do kuchni mam z Ikea. Jeśli zaś chodzi o dodatki, to nie mam ich zbyt wiele.
szpachla

Postprzez Moganda » Pt 29 mar 2019 12:36

A w różnych miejscach, jak ktoś wcześniej wspomniał w szwedzkim sklepie, ale też w Internecie po prostu, na portalach aukcyjnych. A jeśli chodzi o armaturę kuchenną to wybieram zawsze coś od Kludi [zaloguj się aby zobaczyć linki]
Moganda

Postprzez paddingtton » Wt 21 maja 2019 9:34

Ja jeszcze zwracam uwagę na to, aby dodatki były funkcjonalne. U mnie w kuchni nie ma nic, co spełniałoby tylko funkcję dekoracyjną.
paddingtton

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez ki_wi » Pt 31 maja 2019 13:03

ja najczęściej takich rzeczy szukam po marketach, ale tam z jakoscia roznie bywa
ki_wi

Postprzez Lena38 » Pn 24 cze 2019 15:34

Nie żartuj naprawdę kupujesz w marketach, przeciez na to szkoda pieniędzy. Przekonałam sie już wielokrotnie i więcej tego błędu już nie powtórzę. Teraz takie zakupy warto zrobić na superwnetrze.pl tym bardziej, że maja fajne promocje, oproszę bardzo chociażby [zaloguj się aby zobaczyć linki] i jak widać to nie tylko do kuchni bo i łazienki, a markę z całą pewnością dobrze znacie.
Lena38

Powrót do Juz mieszkam