Jak ożywić domowe biuro?

instalacje, aranżacje, wyposażenie

Re: Jak ożywić domowe biuro?

Postprzez Termostat » Cz 01 gru 2016 11:46

Kwiaty bardzo fajnie ożywiają konkretne pomieszczenia.
Co do mebli, to chyba każdy wybiera to co chce. Jeśli widzi się w jakiejś konkretnej stylizacji, to dobrze by było, aby dla kontrastu zapoznał się z jeszcze jakąś oferta.
Widziałem tez kiedyś domowe biuro, gdzie super rozwiązaniem było fajne akwarium.
Termostat

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Risnal » Cz 08 gru 2016 12:04

Skoro jest to biuro domowe sądzę, że można sobie pozwolić na nieco więcej niż w przypadku zwykłego pomieszczenia w korporacji. Spróbuj zaszaleć. ;) Odważne kolory i ciekawe dodatki mogą okazać się nieco niekonwencjonalne, ale być może sprawdzą się w Twoim przypadku.
Risnal

Postprzez nilka280 » So 10 gru 2016 9:15

Moje co prawda ma oddzielne wejście, ale postanowiłam urządzić je po domowemu aby miało ciepły i miły klimat. Mam piekny stolik kawowy i postanowiłam dokupić do niego fotele, ale nie takie zwykłe standardowe, tylko typu uszak. Trochę czasu mi zajęło znalezienie pasujących do wystroju, ale udało się w Meble Hot mają idealnie mi pasujące i nawet juz je zamówiłam, a ten morski kolor wspaniale ożywi i doda nutę elegancji.
nilka280

Postprzez edwardzawada » Pt 23 gru 2016 15:32

Jeśli chodzi o ściany to położyć jakieś płytki ręcznie formowane, dać fajny kolor farby do tego + oświetlenie. Sam preferuję płytki Leonora marki Vandersanden. Odcień czerwony + mieszanka bieli, szarości, ciemnego brązu.
edwardzawada

Postprzez mag-ger » Cz 29 gru 2016 12:11

Ładne są. Osobiście preferuję jaśniejszą kolorstykę, bo lubię chłód i minimalizm we wnętrzach, ale muszę przyznać, że takie płytki robią na mnie wrażenie. Też jak się je połozy to taka surowość może zapanować, ale bardzo elegancka.
mag-ger

Postprzez modest99 » Cz 05 sty 2017 10:53

Ja bym zrobił oświetlenie led - można kupić taką taśmę ledową i przymocować ją na stykach ścian i sufitu - naprawdę fajnie to wygląda i daje fajne światło. Do tego bym powiesił coś na ścianach. Może to być obraz, zdjęcia, stylowy kalendarz na bieżący rok... Od razu przyjemniej się zrobi jak wstawimy także chociaż 2 kwiatki.
modest99

Postprzez Super Sofa » Wt 07 mar 2017 16:49

Urządzając domowe biuro nie zapomnijmy o wygodnym miejscu do relaksu. Obszerny, komfortowy fotel to idealny mebel do wypoczynku w ciągu pracy. Z pewnością stanie się efektownym dodatkiem w każdym wnętrzu. Polecamy bardzo wygodny fotel Hollywood - można oprzeć głowę o zagłówek i rozprostować nogi na praktycznym, rozkładanym podnóżku.
Zapraszamy na http://www.super-sofa.pl/- jesteśmy polskim producentem mebli. W naszej ofercie posiadamy między innymi łóżka drewniane i tapicerowane, narożniki, sofy, fotele oraz komplety wypoczynkowe.
Pozdrawiamy serdecznie, Super-Sofa.pl
Super Sofa

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez nikolabaf » Cz 09 mar 2017 13:38

kaktus na parapet:)
nikolabaf

Postprzez NitkazIgla » Śr 15 mar 2017 18:17

Meblami można naprawdę dużo zdziałać. Jeśli na przykład wybierzesz meble w jednym z żywych kolorów to na pewno dzięki temu twoje pomieszczenia będą wyglądały zdecydowanie jaśniej i lepiej
NitkazIgla

Postprzez marty » Cz 16 mar 2017 14:56

Sprawdź sobie ofertę firmy [zaloguj się aby zobaczyć linki] , maja bardzo ciekawe krzesła biurowe. Naprawdę dobrze dobrane krzesło, o ciekawym wyglądzie może ożywić biuro. W ogóle postawiłabym na odważne umeblowanie.
marty

Postprzez nilka280 » Śr 22 mar 2017 12:05

Niedawno szukałam ciekawych pomysłów na orzeźwienie i przełamanie monotonni w moim domowym biurze. W sklepie domizdrowie.pl znalazłam śliczne komody, niby zwykłe i proste, ale mają podświetlane półki i to bardzo mi się spodobało. Mebelki już są i to działa, to światło Led faktycznie daje niesamowity efekt, a na dodatek mam bardzo dobrze wykonane meble na różne dokumenty. Zakup tych komód był naprawdę dobrym pomysłem.
nilka280

Postprzez GTV » Cz 23 mar 2017 1:04

Oświetleniową monotonię przełamie zastosowanie różnych źródeł światła - warto wykorzystać nie tylko oprawy sufitowe, ale również kinkiety. To uatrakcyjnia wygląd biura, a rozświetlenie ścian optycznie powiększy pokój. Dodatkowe oświetlenie pozwala wyróżnić światłem obszar pracy i spotkań z klientem. Doskonałym rozwiązaniem są również lampy wolnostojące – dają dużo światła, stwarzają dodatkową opcję regulacji poziomu oświetlenia i stanowią ciekawy akcent dekoracyjny. http://www.gtv.com.pl/pl/produktu
GTV

Postprzez Devil » Pt 24 mar 2017 15:44

Jeśli o mnie chodzi to pewnie zdecydowałbym się na jakąś roślinę na biurku, nie musi być duża. Do tego odpowiednie oświetlenie, obecnie mamy przecież do wyboru bardzo dużą ilość lamp ozdobnych, więc każdy sobie znajdzie coś, co w jego przypadku będzie sprawdzać się najlepiej.
Devil

Postprzez nadertyija » N 02 kwi 2017 14:18

Niema nic prostszego i przyjemniejszego niż ożywianie wnętrz. Na pewno koniecznie jest dobre oświetlenie, koniecznie ciepłe. Poza tym tapeta lub farba ale w żywym kolorze i to co najbardziej kocham, czyli obrazy. One zawsze dodają stylu. Wiele rzeczy można znaleźć na tej stronce, chociaż szczerze powiem że jeszcze nic tu nie zamawiałem. Musze ją w najbliższym czasie przetestować:
Kod: Zaznacz cały
http://homlando.com/
nadertyija

Postprzez nilka280 » Pn 10 kwi 2017 14:26

Faktycznie dobrze dobrana lampa może zdziałać cuda, a dodatkowe oświetlenie zawsze się w takim pomieszczeniu przyda. Ciekawe lampy niedawno oglądałam w sklepie Jagodowy Kot, a tą zamierzam kupić do naszego biura [zaloguj się aby zobaczyć linki] idealnie będzie nam psaować, a i jasny abażur dodatkowo wniesie orzeźwienie. Bardzo lubię do nich zaglądać to fajny sklep, w którym można kupić praktycznie wszystko. Możecie zerknąc też na ich meble, to również dobry pomysł na ożywienie.
nilka280

Postprzez paddingtton » Pn 24 kwi 2017 12:47

A podobają się Wam drewniane dekoracje? Moim zdaniem świetnie pasują do gabinetu.
paddingtton

Postprzez Lena38 » Śr 26 kwi 2017 12:49

To zależy w jakim stylu jest urzadzone, mi akurat nie. Co do tego ożywienia czy nadania klimatu to zamierzam kupić takie krzesła https://meblujdom.pl/krzeslo-glamour-id6285.html ale będzie elegancko i uzyskam nareszcie odpowiedni klasyczny klimat i wygląd swojego biura.
Lena38

Postprzez oski » N 04 cze 2017 15:49

Moim zdaniem jeśli pokój ma być przede wszystkim miejscem pracy, nie warto zagracać go zbyt dużą liczbą dodatków. Nawet roślina czy rodzinne zdjęcie będzie mocno rozpraszać i jeśli takich dodatków będzie zbyt dużo, ciężko Ci się będzie skupić, przez co praca stanie się trudna i mało wydajna. Z drugiej strony oczywiście nie polecam przerabiania biura w celę, w której znajdziesz miejsce jedynie na krzesło i stolik na komputer. Postaraj się zachować balans. Neutralny kolor - biały, który wybrałeś, albo odcienie szarości, według mnie jest świetnym wyborem na początek. Do tego dodałbym nieco inny fotel, polecam Uszaki (przykłady bardzo ciekawych realizacji znajdziesz na stronie kdcmeble.com, sklep jest jednocześnie producentem mebli, więc masz wolną rękę w kwestii wyboru tapicerki czy drewnianych nóżek). Dodatki w pokoju ograniczyłbym do niezbędnego minimum.
oski

Postprzez paddingtton » So 10 cze 2017 7:16

A może jakieś obrazy? To najprostszy sposób na ożywienie pomieszczenia.
paddingtton

Postprzez Lena38 » Pn 19 cze 2017 17:39

Zgadzam się, niema to jak ładny obraz. Właśnie go zamówiłam http://www.jagodowykot.pl/shop/obrazy/plomienne-zorze-nowoczesny-obraz-na-plotnie/ , a jego miejsce docelowe, ściana przy której stoi narożnik ze stolikiem kawowym. Aj pieknie będzie wyglądał.
Lena38

Postprzez Trifon » Pn 03 lip 2017 12:57

Jeśli ktoś potrzebuje do biura nowego fotela, to proponuje akracing. Obecność takiego fotela daje niesamowity efekt designerski, a dodatkowym plusem jest wygoda użytkowania.
Trifon

Postprzez paddingtton » Pt 07 lip 2017 10:31

A może warto postawić na designerskie dekoracje? Na Homebooku jest takich sporo.
paddingtton

Postprzez szpachla » Pt 07 lip 2017 10:45

Ja bym zrobiła jedną ścianę jako mapę myśli. Może z korka?
szpachla

Postprzez paddingtton » Śr 12 lip 2017 14:02

Kwiaty to też dobry sposób na ożywienie salonu. Można użyć do tego sukulentów.
paddingtton

Postprzez GTV » Cz 30 lis 2017 1:09

Drzwi przesuwne to doskonałe rozwiązanie do wydzielenia domowego biura. W ten sposób kącik do pracy prosto jest zaaranżować, a „artystyczny nieład” łatwo ukryjemy – i możemy wrócić do pracy w dowolnym momencie bez konieczności każdorazowego porządkowania biurka, kiedy chcemy zrobić sobie przerwę. [zaloguj się aby zobaczyć linki]
Załączniki
GTV

Postprzez paddingtton » Cz 07 gru 2017 11:55

Biurko w szafie? W sumie z jednej strony to praktyczne, z drugiej jednak warunki do pracy nie są najlepsze.
paddingtton

Postprzez Eltis » N 10 gru 2017 3:57

paddingtton napisał(a):Biurko w szafie? W sumie z jednej strony to praktyczne, z drugiej jednak warunki do pracy nie są najlepsze.

Ale nie da się zrobić bałaganu bo miejsca mało, a w razie czego zasuwasz drzwi i jest porządek.
Eltis

Postprzez Wiki22 » Śr 27 gru 2017 14:32

Kwiaty to dobry pomysł ale warto uważać, żeby nie wyszła nam oranżeria. Ja zrobiłam trochę inaczej. Jednym zakupem załatwiłam sprawę wygodnej pracy i wprowadzenia trochę koloru. Musiałam kupić jakieś wygodnie fotele do biurek, bo krzesła w ogóle sie nie sprawdzały. Fakt nie chciałam kupować ich sama w ciemno bo się na nich kompletnie nie znam, więc poprosiłam o pomoc swojego informatyka, który zreszta niedawno sam kupował. Tak więc w biurze stoją czerwono-czarne fotele vip z meblujdom.pl i jesteśmy wszyscy z nich bardzo zadowoleni, w dodatku udało sie kupic je jeszcze taniej bo na alerabat.com były do nich kody rabatowe. Całkiem sporka kwotę mi sie udało zaoszczędzić i mam przyjemne z pożytecznym.
Wiki22

Postprzez Duot » N 07 sty 2018 0:43

Ciekawe grafiki na ścianach, egzotyczna roślina, designerska lampka, gamerski fotel i będzie ciekawie.
Duot

Poprzednia strona

Powrót do Juz mieszkam