Gdzie kredyt hipoteczny

Sposoby finansowania, kredyty bankowe, dofinansowanie.

Gdzie kredyt hipoteczny

Postprzez rafaloswojciech » Śr 10 maja 2017 10:45

Czy mogłby mi ktoś polecić jakieś miejsce, w którym warto wziąć kredyt hipoteczny? Planuję kupno domu, ale nie wiem na co się zdecydować i gdzie, rozważam rózne opcje.
rafaloswojciech

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Gdzie kredyt hipoteczny

Postprzez Kredytobiorca2 » Śr 26 lip 2017 9:53

Jezeli masz gdzie mieszkac to moze powinnas poczekac na zgromadzenie wiekszej sumy poniewaz bedziesz mogl wziac mniejszy kredyt. Moja kolezanka wziela na kupno domu 150 tys na 30 lat i musza z mezem splacic prawie 300tys, zastanow sie czy warto?
Ja wyjechalem za granice i w ciagu dwoch lat zarobilem na dom( wiadomo ze nie zaplacilem za dom 200 tys) ale mam 120 metrow z poddaszem i jestem zadowolony bo nie mam obciazenia, nie musze sie martwic. Zastanow sie kazdy bank jest taki sam i tak zaplacisz i tak nie wazne czy to bedzie 2000 mniej lub wiecej tak czy inaczej lepiej tego unikac.
Kredytobiorca2

Postprzez kazik543 » Pn 31 lip 2017 9:07

To prawda, nie pakuj się w kredyty.
https://polski-lekarz.london/
kazik543

Postprzez MaziX99 » N 06 sie 2017 21:54

Najlepiej sobie sprawdzcie na poczatku rankingi kredytów hipotecznych. Tak najlatwiej jest chyba cos znalezc
MaziX99

Postprzez Devil » Cz 14 wrz 2017 8:39

Przede wszystkim powinieneś sprawdzić, jaki bank ma obecnie najlepszą ofertę. Polecam do tego porównywarkę https://direct.money.pl/kredytymieszkaniowe/, z której sam korzystałem. Dopiero jak już będziesz miał wstępnie potrzebne informacje to udaj się do konkretnego banku w celu poznania szczegółów.
Devil

Postprzez JWilliams98 » Wt 26 wrz 2017 9:27

Łatwo powiedzieć "nie pakuj się w kredyty", ale niestety mało kogo na to stać. Nawet, jeśli ma gdzie mieszkać, to myślicie, że łatwo i szybko uda się zgromadzić potrzebną kwotę? Niestety, dziś bez kredytu się nie obejdzie. Pytanie tylko na ile lat i na jakich warunkach. Warto udać się do doradcy kredytowego, który znajdzie dla Ciebie najlepszą ofertę i przeprowadzi Cię za rękę przez całą tę biurokrację.
JWilliams98

Postprzez alis89 » Cz 22 mar 2018 23:29

Wejdź sobie w porównywarki kredytów i dopiero podejmij decyzję. Najlepiej mieć pełen obraz i dokładne informacje. Nie ma co na szybkiego podejmować decyzji.
alis89

Postprzez Szymon900 » Pn 26 mar 2018 14:44

Ja polecam w Getin Banku. Całkiem korzystne warunki.
Szymon900

Postprzez petra » Śr 11 kwi 2018 10:18

Też uważam, że im większy kredyt tym większe zło. Można najpierw kupić działkę. Kredyt wziąć niewielki do 100 tys na max 10 lat i budować dom do rozbudowy. Jak w przyszłości będzie trzeba powiększyć to macie wolną rękę. A tak przynajmniej człowiek śpi spokojnie. No chyba, że ktoś ma wymagania typu marmury i glazury to już jego zmartwienie.
petra

Podziękował : 1 raz

Powrót do Finansowanie budowy