Firma remontowa - Kraków

Poszukiwania, opinie, komentarze.

Firma remontowa - Kraków

Postprzez TomGor » Pt 18 mar 2016 11:20

Cześć, szukam jakiejś dobrej firmy remontowej w Krakowie. Wiadome, interesują mnie tylko sprawdzone firmy, a nie jakieś byle jakie. Jak ktoś z Was korzystał, albo ktoś z rodziny, to piszcie. Przyda się każda rada, bo mam zrobić remont, ale ani nie mam na to czasu, ani odpowiednich umiejetnosci oraz kwalifikacji
TomGor

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Firma remontowa - Kraków

Postprzez namdu » Pn 21 mar 2016 10:26

Z Krakowa niestety to tylko mogę polecić hurtownię wyrobów hutniczych, jakieś rury, blachy, stal -> [zaloguj się aby zobaczyć linki] . Ale też jestem pewien, że oni byliby w stanie kogoś konkretnego i rzetelnego polecić ;) Niestety muszę przyznać, że fachowce, którym ufałem obecnie pracują za granicą, albo w Szwecji, albo w Norwegii, albo w Anglii.
namdu

Postprzez sultan » Pt 10 cze 2016 7:57

DD PROJEKT z całym przekonaniem polecan, bo są mega dokładni, niedrodzy i szybcy. Bardzo jesteśmy zadowoleni. ;)
sultan

Postprzez qleczka » Cz 18 sie 2016 15:16

To prawda, też korzystałem. Nie wiem, czy nie znają się z panami z http://www.geosurvey.pl
qleczka

Postprzez JulianNO » Wt 23 sie 2016 8:02

Ja również szukam czegoś podobnego. Na szczęście jak widać po wcześniejszych wpisać, na tym terenie jest spora konkurencja i dobrze.
JulianNO

Postprzez sultan » Wt 11 wrz 2018 11:25

Wspomniane wcześniej biuro DD Projekt jest godne polecenia. Ostatnio remontowali mi całe mieszkanie i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Mieszkanie jest bardzo nowoczesne i stylowe, za takie pieniądze polecam skorzystać z ich usług. Pełen profesjonalizm.
sultan

Powrót do Firmy wykonawcze w Twoim regionie