Firma parkieciarska (Warszawa)

Poszukiwania, opinie, komentarze.

Firma parkieciarska (Warszawa)

Postprzez Sulenni » Pt 13 gru 2013 15:49

Witam. Będziemy za jakiś czas kłaść w nowym mieszkaniu podłogę. Myślimy o parkiecie, chociaż jeszcze nie zdecydowaliśmy się na konkretny gatunek drewna. Czy moglibyście doradzić, komu warto by było zaufać w tej materii? Kto to dobrze robi? Okolice stolicy i sama Warszawa.
Sulenni

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Firma parkieciarska (Warszawa)

Postprzez sanko » Cz 19 gru 2013 22:26

A pytałaś na lokalnym forum Warszawskim?
sanko

Postprzez Zywcio » So 21 gru 2013 13:52

Moi rodzice mieszkają w okolicach stolicy i robili u nich Parkiet Studio. Głosów zawodu i narzekań nie słyszałem, raczej sobie chwalili wykonanie, zresztą faktycznie wygląda to źle, a nawet powiem więcej: wygląda bardzo dobrze.
Zywcio

Postprzez Marynata » Śr 08 sty 2014 22:37

Zywcio napisał(a):Moi rodzice mieszkają w okolicach stolicy i robili u nich Parkiet Studio. Głosów zawodu i narzekań nie słyszałem, raczej sobie chwalili wykonanie, zresztą faktycznie wygląda to źle, a nawet powiem więcej: wygląda bardzo dobrze.

Czy chodzi o ten [zaloguj się aby zobaczyć linki] ? Ja również jestem na etapie poszukiwań wykonawcy schodów oraz parkietów i szukam informacji o firmach, w których upatrzyłam interesujące mnie podłogi. A twoi rodzice zdecydowali się na parkiet lakierowany czy na podłogę woskowaną?
Marynata

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Patka » Pt 31 sty 2014 19:44

Firm takich w Warszawie jest bardzo wiele - ciężko jest mi coś doradzić w tym zakresie ponieważ sama nie posiadam w domu parkietu ale panele.
Za to istnieje możliwość zainstalowania sobie ciekawej mobilnej aplikacji: [zaloguj się aby zobaczyć linki] dzięki której możemy bez problemu sprawdzić na mapie jakie firmy zajmują się tym zagadnieniem w najbliższej okolicy.
Będziesz mogła sobie poczytać na ich temat opinie. Na stronie firmy są one weryfikowane dlatego też masz pewność, że są autentyczne i pisane przez ludzi, którzy rzeczywiście skorzystali z usług danej firmy.
Pozdrawiam.
Patka

Postprzez PolaMak » Śr 19 lut 2014 23:33

Ja się zdecydowałam na zakup parkietu na Bartyckiej w Parkiet Studio razem z montażem. Nie był to tani zakup, ale uważam, że podłoga ma leżeć lata, łatwiej wymienić meble i sprzęty. No i drewno na podłodze jest zawsze uniwersalne.
PolaMak

Podziękował : 2 razy

Postprzez qaniaq » Cz 20 lut 2014 14:40

A masz fotki z tym parkietem??
qaniaq

Postprzez Marynata » Wt 08 kwi 2014 13:09

Ostatecznie zdecydowałam się na podłogę gotową z litego drewna [zaloguj się aby zobaczyć linki] - z tego samego materiału schody oraz podłoga, mi się takie rzeczy podobają, wybrałam sobie takie, jak mi pasowało, a układali panowie z Parkiet Studio.
Marynata

Postprzez Saba85 » N 04 maja 2014 15:50

Ja nie jestem fanką parkietu, ale moja teściowa koniecznie chciała parkiet i zamówiliśmy jej w tym samym salonie vox, co my braliśmy panele. Od razu z montażem zamówiliśmy i dzięki temu mniej płaciła.
Saba85

Postprzez MajaLa » Śr 13 sie 2014 11:06

Szalenie podobają mi się parkiety. Kojarzą mi się z mieszkaniem mojej babci, i skrzypieniem podłogi i zapachem pasty do podłogi. Wiem, że każdy ma swój gust, ale dla mnie prawdziwy parkiet to taki w jodełkę. Coś takiego jak na zdjęciu:
Obrazek
Parkiet drewniany jesion bursztyn wykonany przez [zaloguj się aby zobaczyć linki]
MajaLa

Podziękował : 1 raz

Postprzez olga83 » Pn 31 lip 2017 19:17

A mnie podoba się deska podłogowa z drewna merbau. W Maharajah Parquet mają takie podłogi. Piękne i stylowe. I do tego trwałe. Myślę, że u dystrybutorów można od razu montaż zamówić.
olga83

Powrót do Firmy wykonawcze w Twoim regionie