Farby do drewna

Poszukiwania, opinie, komentarze.

Farby do drewna

Postprzez kuleczka » Pt 19 kwi 2013 18:45

Polecam jedne z najlepszych farb do drewna [zaloguj się aby zobaczyć linki] mam nadzieje że komuś pomogłam ;)
kuleczka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Farby do drewna

Postprzez majster » Wt 20 sie 2013 18:50

sredni produkt, znalazłem coś lepszego [zaloguj się aby zobaczyć linki]
majster

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez magda2 » N 25 sie 2013 16:13

teraz jest mnóstwo farb do drewna, po czym poznać najlepszą i jak wybierać farby z pośród tak bogatej oferty?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[zaloguj się aby zobaczyć linki] , [zaloguj się aby zobaczyć linki] , [zaloguj się aby zobaczyć linki] , [zaloguj się aby zobaczyć linki] , [zaloguj się aby zobaczyć linki]
magda2

Postprzez konoppnicka » Wt 17 gru 2013 15:34

To zalezy jeszcze do czego, do drewna ok ale czy beda malowane tym zabawki dla dzieci drewniane??
konoppnicka

Postprzez Marynata » Śr 08 sty 2014 22:50

majster napisał(a):sredni produkt, znalazłem coś lepszego [zaloguj się aby zobaczyć linki]

A dlaczego uważasz, że są najlepsze? Owszem naturalne i bez chemii, ale jakie są plusy tych farb? Mnie najbardziej ciekawią olejowoski z tej firmy...
Marynata

Postprzez Jarass » Pt 10 sty 2014 1:37

Marynata napisał(a):
majster napisał(a):sredni produkt, znalazłem coś lepszego [zaloguj się aby zobaczyć linki]

A dlaczego uważasz, że są najlepsze? Owszem naturalne i bez chemii, ale jakie są plusy tych farb? Mnie najbardziej ciekawią olejowoski z tej firmy...

Ja używam produktów Osmo już jakiś czas i jestem z nich w pełni zadowolony. Czy są najlepsze na rynku to nie wiem, bo nie korzystałem ze wszystkich dostępnych środków na rynku. No, ale osobiście Osmo polecam znajomym jak pytają.
Jarass

Postprzez PolaMak » Wt 28 sty 2014 16:05

Mam taras pociągnięty, znaczy impregnowany Osmo do zewnątrz, wykonany przez Taras Studio z Warszawy.
Taras wygląda jak wygląda, a Taras Studio jest dystrybutorem Osmo. Szczegóły na stronie [zaloguj się aby zobaczyć linki]
PolaMak

Podziękował : 2 razy

Postprzez KomplexMarket » Wt 24 cze 2014 14:50

Od lat sprzedajmy produkty zarówno firmy OSMO jak i Remmers - obaj producenci oferują produkty profesjonalne, dobrej jakości i długiej żywotności.
Produkty te są dostępne jedynie przez dystrybutorów (nie znajdziecie ich w "marketach") np. tu:
[zaloguj się aby zobaczyć linki]
KomplexMarket

Postprzez Marynata » Śr 09 lip 2014 13:30

A jak impregnować podłogę wenge? Czym znaczy? Środkiem którym była wykańczana? Czy mogę znaleźć sobie na przykład tańszy produkt? Wygląda jak na zdjęciu. Mam ją niedługo, więc zamiast potem panikować, lepiej teraz znaleźć dobry środek i zapobiegoć mikrouszkodzeniom.
Obrazek
źródło: [zaloguj się aby zobaczyć linki]
Marynata

Powrót do Firmy wykonawcze w Twoim regionie