DOM ENERGOOSZCZĘDNY- KTO GO WYBUDUJE?

Poszukiwania, opinie, komentarze.

DOM ENERGOOSZCZĘDNY- KTO GO WYBUDUJE?

Postprzez norbert » Pt 23 kwi 2010 14:58

Czy znacie może jakąs solidną firmę zajmującą sie budową domów energooszczędnych w okolicach Katowic? Szukam poleconej firmy, która wybuduje mi dom od podstaw
norbert

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Re: DOM ENERGOOSZCZĘDNY- KTO GO WYBUDUJE?

Postprzez Architekt » Pt 23 kwi 2010 15:59

Archeton buduje w Polsce energooszczędne domy w technologii drewnianego szkieletu prefabrykowanego. Zapraszam po informacje do witryny [zaloguj się aby zobaczyć linki] .
Jeśli norbert zdecyduje się na wybór projektu Galicja - zmiany technologii dokonamy bezpłatnie. Dom ten idealnie nadaje się do realizacji postulatów domu energooszczednego, bo przede wszystkim ma prostą, zwrta bryłę i mało skomplikowany dach.
Architekt
Ekspert

Obrazy: 361
Podziękował : 217 razy
Otrzymał podziękowań: 532 razy

Postprzez norbert » Pt 23 kwi 2010 16:12

Super. To cenne informacje. Ciesze sie ze tu trafilem
norbert

Postprzez norbert » Wt 27 kwi 2010 23:37

Chciałem skierowac pytanie do forumowiczów- czy ktoś budował dom energooszczędny z firmą Archeton albo z jakąś inną firmą? prosze o opinie
norbert

Postprzez endriu » Śr 28 kwi 2010 14:50

Ja moge polecić Ci firme, która wybudowała mój dom. Energooszczędny właśnie. Firma ma dobre rekomendacje i spore doświadczenie. Nie powiem o oszczędnościach, bo dopiero co zacząłem mieszkać ale z całą pewnością moge opowiedziec o solidnosci i profesjonaliźmie firmy. Od pierwszego kontaktu widac było ich perfekcjonizm w każdym wzlędzie, mają świetne podejście do klienta, wszystko dokładnie wyjasniają i tłumaczą i mają przy tym wiele cierpliwości. No i co najważniejsze - przy budowie nie było żadnych niespodzianek lub problemów. Więc- nie boje się ich polecić:) Na poczatku proponuję Ci odwiedźić ich stronę domy-energooszczedne.com.pl i poczytać- tam znajdziesz dużo cennych informacji. Firma nazywa sie Arkada -sprawdź tylko, czy budują w Twoim rejonie
endriu

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Powrót do Firmy wykonawcze w Twoim regionie