Budowa oczka wodnego w przydomowym ogrodzie

Materiały budowlane, budowa domu i porady.

Budowa oczka wodnego w przydomowym ogrodzie

Postprzez Bob_budowniczy » Wt 22 wrz 2015 23:06

Czy ktoś z Was budował może u siebie w ogrodzie staw lub jakieś mniejsze oczko wodne? Przeznaczona do tego musi być - jak mniemam - specjalna folia? Bo chyba nie można korzystać ze zwykłej folii budowlanej? Czy może można coś takiego zastosować w pewnych przypaqdkach. Nie będzie zbyt cienka taka folia? Tutaj właśnie znalazłem specjalną folię do budowy oczka wodnego [zaloguj się aby zobaczyć linki] , no i tak się zastanawiam, czy faktycznie nie lepiej będzie kupić coś sprawdzonego... Jak myślicie?
Bob_budowniczy

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Budowa oczka wodnego w przydomowym ogrodzie

Postprzez Lola32 » Pn 05 paź 2015 19:35

Ja korzystałam z tego poradnika i wyszlo super: http://muratordom.pl/ogrod/baseny-oczka-wodne/projekt-i-budowa-oczka-wodnego-zobacz-jak-zrobic-oczko-wodne-w-ogrodzie,87_9275.html . Może i Tobie pomoże :)
Lola32

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Budowa oczka wodnego w przydomowym ogrodzie

Postprzez marcia88 » Śr 25 lis 2015 11:24

Oczko wodne zazwyczaj = się koparka! No chyba, że macie w planach sami równać i kopać dziurę pod takie oczko :-/
Firmy tego typu [zaloguj się aby zobaczyć linki] oferują szeroki wachlarz usług za rozsądne pieniądze.
Nie tylko zwyżka usługi oferują :-)
marcia88

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Powrót do Budowa domu